Матчем «Суднобудівник» — «Вікторія» завершилася Зимова першість області у Першій лізі

У неділю, 21 березня, на штучному полі Центрального міського стадіону відбулася заключна гра Першої ліги Зимової першості області між командами «Суднобудівник» та «Вікторія».

«Суднобудівник» (Миколаїв) – «Вікторія» (Березнегуватський р-н) 1:0 (0:0)

Арбітри: А. Артеменко, О. Мерцалов, А. Щирський. Спостерігач арбітражу: П. Винарський (усі – Миколаїв).

Голи: Скринник (70).

Попередження: Кощєєв (39) – «Суднобудівник».

Вилучення: Тхорук (58) – «Вікторія».

Ця гра у турнірному становищі вже нічого не вирішувала для обох команд, однак колективи зібралися та продемонстрували гарний футбол гідний фінального матчу на радість своїм вболівальникам.

Гра була рівна та бойова, моменти виникали біля обох воріт, проте жодній команді довго не вдавалося їх реалізувати. На 58 хвилині «Вікторія» залишилася у меншості – за зрив гольової атаки з поля пішов Володимир Тхорук. А за 10 хвилин до фінального свистка «Суднобудівнику» все ж вдалося забити: Владислав Скринник, отримавши пас у карний майданчик, відправив м’яч під штангу.

Таким чином, «Суднобудівник» завершив Зимову першість Миколаївської області на третьому місці, а «Вікторія» — на п’ятому.

Представник команди «Вікторія» Євген Лебідь підвів підсумки мату і турніру в цілому:

«Не дивлячись на те, що ця гра для нас нічого не вирішувала, ми за призові місця не боролися, на відміну від інших не міських команд, ми приїхали. Могли зачепитися за четверте місце, але не вийшло. По грі ми не поступилися супернику, дограючи матч у меншості, ми створили багато моментів, які не реалізували. Але один момент пропустили. Така прикра поразка. Багато ми упустили на першому етапі змагання, не набрали очок, які б мали. Є питання по дисципліні до окремих гравців на сьогоднішню гру – будемо розбиратися. Задоволені, що цією грою ми довели, що можемо грати з такими командами, як «Суднобудівник», «Агротех» на рівних. На першість ми особливих завдань не ставили, але після першого етапу планували потрапити у трійку лідерів – не вийшло. Хочу подякувати нашому селищному голові Сергію Бойко, який допомагав нам з виїздами на ігри».

Після гри організатори першості: заступник голови АФМО Олександр Балакін та головний спеціаліст відділу проведення змагань Олександр Мариненко привітали команду «Суднобудівник» з третім місцем у Першій лізі Зимової першості Миколаївської області та вручили заслужені нагороди: почесну грамоту та кубок.

Також індивідуальну нагороду «Кращій нападник Першої ліги» отримав гравець команди Андрій Бойко.