«Вікторія» вирвала перемогу в «Укр-Ниви» у матчі Зимової першості області

Закривав черговий тур Зимової першості Миколаївської області матч Першої ліги між командами «Укр-Нива» та «Вікторія», що відбувся у неділю, 14 березня, на штучному полі Центрального міського стадіону.

«Укр-Нива» (Березанський р-н) – «Вікторія» (Березнегуватський р-н) 1:2 (0:1)

Арбітри: О. Зєвакін, О. Мерцалов, М. Чернега. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі – Миколаїв).

Голи: І. Чапчай (-40), Поляков (62) – Степаненко (18), Ю. Білоконь (71).

Попередження: І. Чапчай (55), М. Москвич (74) – Жаботенко (39), Петров (55), Свиденко (76).

Вилучення: Скрипніченко (58) – «Вікторія».

У Першій лізі боротьба ведеться запекла, кілька команд мають однакову кількість очок або ж невелику різницю. Тому команди одразу кинулися в активну боротьбу. Перший небезпечний удар був від «Укр-Ниви», однак м’яч потрапив у поперечину. «Вікторія» відповіла проривом правим флангом та влучний ударом Сергія Степаненка на 18 хвилині. Після цього команди продовжили жорстку боротьбу за лідерство та контроль м’яча, час від часу організовуючи атаки на ворота один одного. На заключній хвилині першого тайму за гру рукою у карному майданчику арбітр призначив пенальті у ворота «Вікторії». До позначки підійшов капітан команди Ігор Чапчай, однак пробити голкіпера футболісту не вдалося.

У другому таймі боротьба продовжилася. На 58 хвилині «Вікторія» залишилася у меншості, поле покинув Максим Скрипніченко за небезпечну гру з метою нанесення травми. За чотири хвилини «Укр-Нива» зрівняла рахунок, голом відмітився Віктор Поляков. Але нічийний результат «Вікторію» не влаштовував і вже на 71 хвилині Юрій Білоконь вирішив ситуацію, забивши гол, та приніс своїй команді таку необхідну перемогу.