Друга поспіль перемога «Суднобудівника» у Зимовій першості  Миколаївської області

12 грудня на штучному полі Центрального міського стадіону відбувся матч Зимової першості області між командами «Суднобудівник» та «Укр-Нива».

«Суднобудівник» — «Укр-Нива» 2:0 (1:0)

Стадіон: ЦМС (штучне поле), + 3 градуса.

Арбітри: А. Артеменко, О. Мерцалов, О. Антонов. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (усі Миколаїв).

Голи: В. Скриннік (39), І. Барський (+77).

Попередження: О. Седагін (22) – О. Чаус (22), М. Безполюк (34).

Видалення: М. Безполюк (78) – друга ЖК.

ФК "Укр-Нива"
ФК «Укр-Нива»

Команди почали гру в досить активному темпі, з перших хвилин взявшись створювати небезпеку біля чужих воріт. Як ті, так і інші здебільшого створювали флангові атаки, які несли велику загрозу воротам суперників. В кінцевому підсумку першим вдалося забити гравцям «Суднобудівника». Рахунок у матчі відкрив Скриннік. Після першого гола не одна з команд не стала нічого міняти в манері гри, колективи продовжили створювати небезпеку біля чужих воріт, яка нерідко закінчувалася ударами в ствір.

У другому таймі гравці по більшій мірі обмінювалися рядовими атаками, які іноді завершувалися ударами в сторону чужих воріт. Як ті, так і інші впевнено тримали лінію оборони, не бажаючи великим числом рухатися у напрямку чужих воріт. Гра перейшла в контратакуючу стадію, де відзначиться могли обидві команди, проте за зрив атаки гравцями «Укр-Ниви» арбітр назначив 11-метровий удар в сторону їх воріт. Удар вдалось виконати досвідченому Барському,  який своїм ударом зумів здивувати голкіпера суперників. В кінцевому підсумку команди більше не змогли реалізувати своїх моментів, а під завершення матчу «біло-червоні» взагалі залишились у меншості.

Адміністратор ФК «Суднобудівник» Павло Цигульський поділився враженнями після гри:

«Ми завжди граємо на перемогу. Команда суперника досить серйозна, в області займає лідируючу позицію. Налаштовувались грати максимально відповідальна, з повною концентрацією та по можливості старатись забити. Грали від оборони через те, що в команді нині кадрові проблеми та вибігали в контратаки. Команда суперника давала грати завдяки чому забили два м’яча. Гра сьогодні склалась. Щастить сильнішим, це в нас друга перемога поспіль тому будемо так тримати».