МФК «Первомайськ» мінімально обіграв «Любомир» на чемпіонаті України серед аматорів

У суботу, 21 листопада, МФК «Первомайськ» провів матч з «Любомиром» в рамках 12 туру чемпіонату України серед аматорських команд.

«Любомир» (Ставище) – МФК «Первомайськ» 0:1 (0:1)
Гол: Кірєєв, 15
Незабитий пенальті: Ярчук (П), 75 – воротар

Любомир: Солобчук, Дудченко (Кияниця, 67), Лаврієнко, Шевченко, Надобенко, Миколайчук, Романенко, Рябов (Мельничук, 40), Кравченко (Клименко, 55), Ставничий (Бондар, 53), Козій©. Запасні: Следзевський, Ващенко, Горбаток. Головний тренер: Віталій Білоконь.

Первомайськ: Чоларія, Ротко, Мізернюк, Шпортко (Алієв, 53), Крамаренко, Федорченко©, Ярчук, Гончаров, Севодняєв, Кірєєв, Славінський (Є.Криворотий, 90). Запасні: Сенченко, Д.Криворотий, Д.Флакей, Божко, Зайко. Головний тренер: Микола Флакей.

14:20; 21.11.2020. Лютіж. Стадіон “Діназ”; поле 4 (шт.); +1С
Суддя: Гординський Артем (Київ)

Попередження: Шпортко, 2, Ставничий, 16, Славінський, 19, Солобчук, 30, Федорченко, 30, Севодняєв, 32, Чоларія, 36, Кравченко, 45+1, Крамаренко, 54, Шевченко, 66, Мізернюк, 84, Миколайчук, 88, Козій, 90+1
Вилучення: Севодняєв, 35 (повторне попередження); Крамаренко, 90+5 (повторне попередження)

П’ять матчів поспіль не міг виграти Любомир, набравши за ці тури тільки одне очко. У господарів був бойовий настрій, вони виходили на гру проти МФК Первомайськ з бажанням вигравати – й поквитатися за поразку в першому колі. Натомість, уже в дебюті матчу, що проходив на штучному полі в Лютежі, відкрили рахунок гості. Після ауту Любомир, здавалося, відбився, але Миколайчук старався не вибивати в поле навмання, а вивести м’яча в поле. Це його й підвело. На лінії карного майданчика його зустрів Віталій Кірєєв і відразу ж із лівої ноги пробив у дальній нижній кут – 0:1 на 15-й хвилині. Відразу ж хороший шанс забити був у Рябова, але коли він продерся через центр, завершальний удар вийшов несильним. Все, як треба, робив Козій – але, прорвавшись із правого флангу, пробив над поперечиною. Пізніше, вже в другому таймі, Козій головою запустив м’яча поруч із дальньою дев’яткою.

Первомайська команда по ходу матчу неодноразово виконувала перспективні стандарти, але забити зі штрафних не змогла, а в другому таймі втратила ще й пенальті (його заробив Славінський, ввірвавшись з правого краю), коли удар Ярчука голкіпер Солобчук відбив рукою – м’яч влучив у стійку й відскочив у сторону. На куражі Любомир провів кілька небезпечних атак, але ні Романенку, ні Козію, ні Бондарю не вдалося їх реалізувати. Мінімальна перемога допомогла МФК Первомайськ повернутися на п’яте місце.