Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > Результати миколаївських команд у 10 турі Чемпіонату України ДЮФЛ

Результати миколаївських команд у 10 турі Чемпіонату України ДЮФЛ

Spread the love

У вихідні, 7 та 8 листопада, відбувся 10 тур Чемпіонату України 2020-2021 ДЮФЛ, у якому, нагадаємо, беруть участь чотири футбольні школи Миколаєва у чотирьох вікових категоріях.

Так в Еліт лізі виступає ДЮФШ ФК «Миколаїв» командами U-14, U-15, U-16, U-17. Вищу лігу представляє СДЮСШОР «Миколаїв» у тих же вікових групах. У Першій лізі грають команди ДЮСШ-3 та ДЮСШ-5 двома віками: U-15 та U-17.

Результати матчів 8 туру:

Еліт ліга

U-14, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 1:2

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 10 8 2 0 32-2 26
2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 10 7 1 2 17-16 22
3. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 10 3 4 3 8-9 13
4. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 10 3 2 5 14-16 11
5. «Інтер» (Дніпро) 10 2 3 5 5-13 9
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 10 1 0 9 9-29 3

U-15, група 3

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 5:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 10 8 1 1 42-4 25
2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 10 6 0 4 22-9 18
3. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 10 5 3 2 23-13 18
4. «Інтер» (Дніпро) 10 5 1 4 16-15 16
5. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 10 2 1 7 9-18 7
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 10 1 0 9 3-56 3

U-16, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 2:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 10 9 1 0 35-3 28
2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 10 5 2 3 11-12 17
3. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 10 4 0 6 11-15 12
4. «Інтер» (Дніпро) 10 3 1 6 10-20 10
5. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 10 3 1 6 11-17 10
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 10 2 3 5 10-21 9

U-17, група 3

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 5:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 10 8 1 1 31-7 25
2. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 10 7 2 1 31-16 23
3. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 10 5 1 4 17-17 16
4. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 10 4 2 4 11-14 14
5. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 10 2 0 8 12-23 6
6. «Інтер» (Дніпро) 10 1 0 9 8-33 3

Вища ліга

U-14, група 3

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Освіта» (Херсон) 10 8 0 2 19-10 24
2. «Зірка» (Кропивницький) 10 7 2 1 24-8 23
3. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 10 5 2 3 15-12 17
4. ФК «Одеса» (Одеса) 10 5 1 4 20-14 16
5. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 10 5 0 5 19-14 15
6. «Дніпро-80» (Черкаси) 10 4 2 4 11-11 14
7. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 9 4 2 3 28-19 14
8. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 3 0 5 6-10 9
9. «Гірник» (Кривий Ріг) 9 1 1 7 8-27 4
10. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 10 0 2 8 3-28 2

 

U-15, група 3

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Освіта» (Херсон) 10 6 2 2 19-9 20
2. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 6 1 1 23-6 19
3. «Гірник» (Кривий Ріг) 9 6 1 2 18-13 19
4. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 9 6 0 3 21-13 18
5. «Зірка» (Кропивницький) 10 4 4 2 22-14 16
6. «Дніпро-80» (Черкаси) 10 4 3 3 16-18 15
7. ФК «Одеса» (Одеса) 10 3 1 6 8-13 10
8. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 10 2 2 6 14-17 8
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 10 2 0 8 9-26 6
10. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 10 1 2 7 8-29 5

 

U-16, група 3

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Дніпро-80» (Черкаси) 10 8 2 0 21-4 26
2. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 10 8 1 1 19-7 25
3. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 9 5 1 3 17-6 16
4. ФК «Одеса» (Одеса) 10 4 2 4 14-14 14
5. «Зірка» (Кропивницький) 10 4 2 4 28-13 14
6. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 3 3 2 9-12 12
7. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 10 3 2 5 17-22 11
8. «Гірник» (Кривий Ріг) 9 2 2 5 8-15 8
9. «Освіта» (Херсон) 10 1 2 7 9-27 5
10. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 10 1 1 8 8-30 4

U-17, група 3

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Гірник» (Кривий Ріг) 9 8 1 0 32-2 25
2. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 9 7 2 0 21-3 23
3. «Дніпро-80» (Черкаси) 10 5 1 4 11-10 16
4. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 5 1 2 18-6 16
5. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 10 4 3 3 17-11 15
6. «Зірка» (Кропивницький) 10 4 2 4 19-21 14
7. ФК «Одеса» (Одеса) 10 3 3 4 16-16 12
8. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 10 1 5 4 10-22 8
9. «Освіта» (Херсон) 10 1 1 8 8-38 4
10. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 10 0 1 9 5-28 1

Перша ліга

U-15, група 6

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 10 9 0 1 28-5 27
2. СК «Пальміра» (Одеса) 9 7 0 2 18-4 21
3. «Кристал» (Херсон) 9 6 2 1 19-6 20
4. ФК «Отрада» (Одеса) 10 6 1 3 20-5 19
5. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 10 6 0 4 17-18 18
6. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 9 3 2 4 9-13 11
7. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 10 2 2 6 7-16 8
8. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 8 1 2 5 8-13 5
9. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 8 0 2 6 6-24 2
10. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 9 0 1 8 3-31 1

U-17, група 6

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 10 8 2 0 38-9 26
2. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 10 7 2 1 25-12 23
3. СК «Пальміра» (Одеса) 9 5 3 1 22-9 18
4. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 8 4 1 3 9-10 13
5. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 9 4 0 5 13-22 12
6. ФК «Отрада» (Одеса) 10 4 0 6 23-16 12
7. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 10 3 2 5 12-20 11
8. «Кристал» (Херсон) 9 2 1 6 8-28 7
9. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 9 1 3 5 12-24 6
10. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 8 1 0 7 7-19 3