Главная > Змагання > Підсумок матчу Вищої ліги обласного чемпіонату «Хлібороб» — «Васт» буде вирішувати КДК

Підсумок матчу Вищої ліги обласного чемпіонату «Хлібороб» — «Васт» буде вирішувати КДК

Spread the love

У суботу, 7 листопада, на штучному полі Центрального міського стадіону відбувся матч другого кола Вищої ліги Чемпіонату Миколаївської області між командами «Васт» та «Хлібороб».

«Хлібороб» (Миколаїв) – «Васт» 3:0 (2:0) — матч не завершено

Арбітри: В. Колісник, О. Мерцалов, М. Полусмяк. Спостерігач арбітражу: В. Балакін (усі – Миколаїв).

Голи: Шелест (18), Тіщенко (43), Кретов (51).

Попередження: Тіщенко (62) – Мінський (51), Грабко (64), Шиманец (65).

Нагадаємо, що попередня зустріч команд закінчилася нічийним рахунком 1:1.

Розпочали матч суперники рівною боротьбою, по черзі створюючи атаки на ворота один одного. Проте вже з середини тайму номінальні господарі перехопили ініціативу та створили більшу кількість перспективних моментів. Перша небезпечна атака була у виконанні «Хлібороб» на 16 хвилині, нападники команди двічі розстріляли ворота «Васта», однак голкіпер врятував свої володіння. Проте вже за 2 хвилини господарям все ж вдалося відкрити рахунок. Подача з правого флангу знайшла на дальній штанзі Івана Шелеста, який у стрибку головою відправив перший м’яч у ворота «Васта». А на 43 хвилині Олексій Тіщенко подвоїв рахунок. Знову атака пройшла правим флангом, удар по воротах голкіпер відбив, однак перед собою і першим на м’ячі був Тіщенко, який свій момент не проґавив. На заключній хвилині першого тайму «Хлібороб» мав ще один чудовий момент: Павло Буряк закрутив м’яч зі штрафного у дальній кут воріт, проте Дмитро Колбаснюк вкотре врятував свою команду у карколомному стрибку.

На початку другого тайму атаку «Хлібороба» суперник зупинив на підступах до карного майданчику і поки вся команда «Васта» розбиралася із ситуацією, Роман Кретов скористався моментом та забив третій гол. Це визвало бурю незадоволення з боку гравців «Васта». На 64 хвилині на тому ж місці арбітр зафіксував порушення з боку Кирила Грабка. Представник команди «Васт» Антон Шиманець був не згоден з рішенням арбітра, через що забрав команду з поля. Матч суперники не дограли, тому КДК буде вирішувати щодо результатів зустрічі.