Главная > Змагання > Жіночі > Гольовий поєдинок Вищої ліги Чемпіонату України між «Нікою» та «Ладомиром» закінчився не на нашу користь

Spread the love

У п’ятницю, 30 жовтня, відбувся матч 8 туру Вищої ліги Чемпіонату України серед жінок між командами «Ніка» та «Ладомир». Гру миколаївська команда приймала на стадіоні Березанки.

«Ніка» (Миколаїв) – «Ладомир» (Володимир-Волинський) 3:6 (1:4)

Голи: Левченко (16, АГ), Клепацька (+45+1), Романова (48, 76) – Перевізник (12, 22), Гірин (30), Ольхова (+51), Кузьмич (67).

Попередження: Крук (51) – Семків (45), Шайнюк (47).

Обидві команди на початок зустрічі мали у своєму активі майже однакову кількість очок. Однак «Ладомир» активніше розпочав зустріч, і вже до середини першого тайму повів у рахунку в три м’ячі. Усі три атаки пройшли правим флангом. На 12 хвилині після навісу у карний майданчик Христина Перевізник  проштовхнула м’яч поміж ніг захисниці «Ніки». За чотири хвилини у воротарській миколаївської команди утворилася подібна ситуація, пробивала Ольхова, Руслана Левченко намагалася завадити удару і м’яч від її ноги потрапив до воріт. Втретє гол до наших володінь залетів на 22 хвилині. Знову навіс з правого флангу знайшов у куті карного майданчика Перевізник, яка з розвороту у падінні відправила м’яч у дальній кут. А за 8 хвилин Вікторія Гірин скористалась помилкою гравців «Ніки», перехопила снаряд та понеслась на наші ворота, обіграла двох захисників і поклала четвертий гол у володіння Дар’ї Келюшик. Однак миколаївчанки не знітилися та продовжували шукати підхід до воріт опоненток. На заключній хвилині першого тайму дівчата вирвалися в атаку. Крістіна Романова забігала у карний майданчик, отримала пас, однак захисниці «Ладомиру» з порушенням правил зупинили її. Арбітр призначила 11-метров удар, який майстерно виконала Олена Клепацька вже на доданій хвилині. На перерву команди пішли за рахунку 4:1 на користь гостей.

З початку другого тайму господарки понеслися вперед виправляти ситуацію, що склалася. І перша ж атака принесла результат. На 48 хвилині гравця «Ніки» збили на підступах до карного майданчику. Штрафний удар голкіпер відбила перед собою і перша на добиванні була Романова, яка і скоротила відставання команди. Однак вже за три хвилини арбітр призначив пенальті у ворота «Ніки». І його також влучно виконали суперниці. Гол на свій рахунок записала Леся Ольхова. У другій половині тайму господарки створила кілька гарних можливостей скоротити відставання, однак результату вони не принесли. І лише на заключних хвилинах зустрічі команди обмінялися забитими м’ячами. На 67 хвилині з близької відстані ворота «Ніки» розстріляла Анастасія Кузьмич, а на 76 – Крістіна Романова відірвалась від опоненток і, перекинувши м’яч через голкіпера, забила третій гол «Ладомиру».

Таким чином, гольовий поєдинок закінчився на користь гостей – команди «Ладомир» — із рахунком 6:3.