Жіноча збірна України перемогла Грецію на відбірі до ЄВРО-2022

У черговому поєдинку кваліфікації Євро-2022 жіноча збірна України на виїзді забила чотири м’ячі у ворота команди Греції.

У попередньому матчі відбору синьо-жовті здобули надважливу перемогу над Ірландією (1:0), однак для збереження шансів на вихід на чемпіонат Європи потрібно було здобувати три очки й у Афінах. Ситуація ускладнювалася пошкодженнями в Панцулаї та Андрущак, які, утім, сьогодні вийшли у стартовому складі, а також виявленим COVID-19 в Апанащенко та Бойченко. Хоч у підсумку до Греції відправилися лише 18 наших дівчат, це не завадило їм показати гідну гру.

Українки швидко повели в рахунку — на п’ятій хвилині після флангової подачі Філенко відзначилася ударом головою Панцулая. Гості продовжили володіти ініціативою й тиснути, небезпечний момент на добиванні втратила Козлова. На 29-й хвилині синьо-жовті подвоїли свою перевагу: Шматко пробила зі штрафного, голкіпер гречанок парирувала м’яч у поперечину, а першою на добиванні виявилася Кравець.

Малюнок на полі у другому таймі майже не змінився. Гречанки ніяк не могли створити гостроту біля воріт Саніної, тоді як українки відзначилися ще двічі. Спершу на 55-й хвилині Кравець оформила дубль після подачі Куніної з кутового, а під кінець зустрічі сама Куніна замкнула фланговій крос від Шматко.

У підсумку збірна України здобула переконливу перемогу в Афінах. Тепер від другого місця у групі нашу команду відділяє лише один пункт. Для продовження боротьби за вихід на Євро-2022 синьо-жовтим в останньому поєдинку треба обіграти чорногорок та сподіватися, що ірландки не переможуть німкень.