Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > Чемпіонат України ДЮФЛ:  результати миколаївських команд

Чемпіонат України ДЮФЛ:  результати миколаївських команд

Spread the love

У вихідні, 24 та 25 жовтня, відбувся 8 тур Чемпіонату України 2020-2021 ДЮФЛ, у якому, нагадаємо, беруть участь чотири футбольні школи Миколаєва у чотирьох вікових категоріях.

Так в Еліт лізі виступає ДЮФШ ФК «Миколаїв» командами U-14, U-15, U-16, U-17. Вищу лігу представляє СДЮСШОР «Миколаїв» у тих же вікових групах. У Першій лізі грають команди ДЮСШ-3 та ДЮСШ-5 двома віками: U-15 та U-17.

Результати матчів 8 туру:

Еліт ліга

U-14, група 3

ДАФ «Дніпро» (Дніпро) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 7:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 8 6 2 0 25-2 20
2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 7 6 0 1 13-9 18
3. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 7 3 1 3 11-11 10
4. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 8 1 4 3 5-8 7
5. «Інтер» (Дніпро) 8 1 3 4 2-10 6
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 8 1 0 7 8-24 3

U-15, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 0:2

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 8 6 1 1 40-4 19
2. «Інтер» (Дніпро) 8 5 1 2 16-10 16
3. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 8 4 2 2 17-12 14
4. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 7 4 0 3 16-7 12
5. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 7 2 0 5 7-11 6
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 8 0 0 8 0-51 0

U-16, група 3

ДАФ «Дніпро» (Дніпро) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 5:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 8 7 1 0 23-3 22
2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 7 4 2 1 10-4 14
3. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 8 4 0 4 10-12 12
4. «Інтер» (Дніпро) 8 2 1 5 7-15 7
5. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 8 1 3 4 8-17 6
6. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 7 1 1 5 9-16 4

U-17, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 4:5

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 8 7 1 0 25-4 22
2. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 7 5 1 1 23-12 16
3. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 7 5 0 2 14-11 15
4. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 8 3 2 3 9-12 11
5. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 8 1 0 7 9-18 3
6. «Інтер» (Дніпро) 8 0 0 8 6-29 0

Вища ліга

U-14, група 3

СДЮСШОР «Миколаїв» — «Дніпро-80» (Черкаси) 0:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Зірка» (Кропивницький) 8 7 1 0 21-4 22
2. «Освіта» (Херсон) 8 7 0 1 16-7 21
3. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 8 5 1 2 13-9 16
4. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 8 4 2 2 26-16 14
5. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 8 4 0 4 16-11 12
6. ФК «Одеса» (Одеса) 8 3 1 4 16-13 10
7. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 3 0 5 6-10 9
8. «Дніпро-80» (Черкаси) 8 2 2 4 7-9 8
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 8 0 2 6 2-23 2
10. «Гірник» (Кривий Ріг) 8 0 1 7 5-26 1

 

U-15, група 3

«Дніпро-80» (Черкаси) – СДЮСШОР «Миколаїв» 1:3

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 6 1 1 23-6 19
2. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 8 6 0 2 23-9 18
3. «Освіта» (Херсон) 8 5 1 2 16-7 16
4. «Гірник» (Кривий Ріг) 8 5 1 2 17-13 16
5. «Дніпро-80» (Черкаси) 8 3 3 2 12-14 12
6. «Зірка» (Кропивницький) 8 3 3 2 18-11 12
7. ФК «Одеса» (Одеса) 8 3 1 4 6-9 10
8. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 8 2 1 5 12-12 7
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 8 1 0 7 5-29 3
10. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 8 0 1 7 5-27 1

 

U-16, група 3

СДЮСШОР «Миколаїв» — «Дніпро-80» (Черкаси) 0:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Дніпро-80» (Черкаси) 8 7 1 0 19-3 22
2. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 8 7 0 1 15-4 21
3. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 8 5 1 2 17-5 16
4. «Зірка» (Кропивницький) 8 4 2 2 25-8 14
5. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 3 3 2 9-12 12
6. ФК «Одеса» (Одеса) 8 3 1 4 11-12 10
7. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 8 3 1 4 16-20 10
8. «Гірник» (Кривий Ріг) 8 1 2 5 5-15 5
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 8 1 0 7 5-24 3
10. «Освіта» (Херсон) 8 0 1 7 5-24 1

U-17, група 3

«Дніпро-80» (Черкаси) – СДЮСШОР «Миколаїв» 2:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Гірник» (Кривий Ріг) 8 7 1 0 29-1 22
2. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 8 6 2 0 20-3 20
3. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 8 5 1 2 18-6 16
4. «Дніпро-80» (Черкаси) 8 4 1 3 10-9 13
5. ФК «Одеса» (Одеса) 8 3 2 3 14-11 11
6. «Зірка» (Кропивницький) 8 3 1 4 13-19 10
7. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 8 2 3 3 9-10 9
8. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 8 1 4 3 7-17 7
9. «Освіта» (Херсон) 8 1 0 7 5-31 3
10. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 8 0 1 7 5-23 1

Перша ліга

U-15, група 6

ДЮСШ-3 (Миколаїв) – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 0:2;

ФК «Отрада» (Одеса)ДЮСШ-5 (Миколаїв) 5:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 8 7 0 1 23-4 21
2. СК «Пальміра» (Одеса) 8 7 0 1 18-2 21
3. «Кристал» (Херсон) 8 6 1 1 18-5 19
4. ФК «Отрада» (Одеса) 8 5 1 2 19-4 16
5. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 8 4 0 4 14-18 12
6. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 8 3 1 4 8-12 10
7. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 8 2 2 4 6-12 8
8. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 8 1 2 5 8-13 5
9. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 8 0 2 6 6-24 2
10. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 8 0 1 7 3-29 1

U-17, група 6

ДЮСШ-3 (Миколаїв) – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 1:0;

ФК «Отрада» (Одеса) ДЮСШ-5 (Миколаїв) 1:2

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 8 7 1 0 29-7 22
2. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 8 6 1 1 19-8 19
3. СК «Пальміра» (Одеса) 8 5 2 1 20-7 17
4. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 8 4 1 3 9-10 13
5. ФК «Отрада» (Одеса) 8 4 0 4 21-10 12
6. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 8 3 0 5 12-22 9
7. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 8 2 2 4 10-13 8
8. «Кристал» (Херсон) 8 2 1 5 8-27 7
9. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 8 1 2 5 10-22 5
10. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 8 1 0 7 7-19 3