Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > Відбувся черговий тур ДЮФЛУ: результати миколаївських команд

Відбувся черговий тур ДЮФЛУ: результати миколаївських команд

Spread the love

У вихідні, 3 та 4 жовтня, відбувся п’ятий тур Чемпіонату України 2020-2021 ДЮФЛ, у якому, нагадаємо, беруть участь чотири футбольні школи Миколаєва у чотирьох вікових категоріях.

Так в Еліт лізі виступає ДЮФШ ФК «Миколаїв» командами U-14, U-15, U-16, U-17. Вищу лігу представляє СДЮСШОР «Миколаїв» у тих же вікових групах. У Першій лізі грають команди ДЮСШ-3 та ДЮСШ-5 двома віками: U-15 та U-17.

Результати матчів п’ятого туру:

Еліт ліга

U-14, група 3

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 2:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 5 4 1 0 14-2 13
2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 4 3 0 1 5-4 9
3. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 4 2 0 2 9-7 6
4. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 5 1 2 2 4-6 5
5. «Інтер» (Дніпро) 5 1 1 3 1-8 4
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 5 1 0 4 5-11 3

U-15, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 0:8

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 5 4 0 1 21-3 12
2. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 5 4 0 1 15-7 12
3. «Інтер» (Дніпро) 5 3 0 2 10-9 9
4. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 4 2 0 2 9-5 6
5. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 4 1 0 3 5-6 3
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 5 0 0 5 0-30 0

U-16, група 3

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) – ДЮФШ ФК «Миколаїв» 5:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 5 4 1 0 12-2 13
2. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 5 3 0 2 8-5 9
3. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 4 2 1 1 4-3 7
4. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 4 1 1 2 8-9 4
5. «Інтер» (Дніпро) 5 1 0 4 5-13 3
6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 5 0 3 2 5-10 3

U-17, група 3

ДЮФШ ФК «Миколаїв» — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 0:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) 5 5 0 0 12-2 15
2. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя) 4 3 0 1 10-5 9
3. ФК «Маріуполь» (Маріуполь) 4 3 0 1 8-2 9
4. ДАФ «Дніпро» (Дніпро) 5 2 0 3 7-11 6
5. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв) 5 1 0 4 4-9 3
6. «Інтер» (Дніпро) 5 0 0 5 2-14 0

Вища ліга

U-14, група 3

СДЮСШОР «Миколаїв» — ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 0:2

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Освіта» (Херсон) 5 5 0 0 9-2 15
2. «Зірка» (Кропивницький) 5 4 1 0 10-1 13
3. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 5 3 1 1 9-6 10
4. ФК «Одеса» (Одеса) 5 3 0 2 11-4 9
5. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 5 2 2 1 16-8 8
6. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 5 2 0 3 4-7 6
7. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 5 2 0 3 7-7 6
8. «Дніпро-80» (Черкаси) 5 1 1 3 5-5 4
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 5 0 1 4 0-15 1
10. «Гірник» (Кривий Ріг) 5 0 0 5 1-17 0

 

U-15, група 3

«Зірка» (Кропивницький) – СДЮСШОР «Миколаїв» 0:3

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Гірник» (Кривий Ріг) 5 3 1 1 10-8 10
2. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 5 3 1 1 10-4 10
3. «Освіта» (Херсон) 5 3 0 2 11-6 9
4. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 5 3 0 2 10-8 9
5. «Зірка» (Кропивницький) 5 2 2 1 14-7 8
6. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 5 2 1 2 11-7 7
7. ФК «Одеса» (Одеса) 5 2 1 2 5-6 7
8. «Дніпро-80» (Черкаси) 5 1 3 1 7-11 6
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 5 1 0 4 4-16 3
10. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 5 0 1 4 3-12 1

 

U-16, група 3

СДЮСШОР «Миколаїв» — ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 4:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Дніпро-80» (Черкаси) 5 5 0 0 9-1 15
2. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 5 4 0 1 8-4 12
3. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 5 4 0 1 13-1 12
4. «Зірка» (Кропивницький) 5 3 0 2 14-3 9
5. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 5 2 2 1 6-11 8
6. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 5 2 0 3 11-15 6
7. ФК «Одеса» (Одеса) 5 1 1 3 6-8 4
8. «Гірник» (Кривий Ріг) 5 1 0 4 2-11 3
9. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 5 1 0 4 5-13 3
10. «Освіта» (Херсон) 5 0 1 4 1-8 1

U-17, група 3

«Зірка» (Кропивницький) – СДЮСШОР «Миколаїв» 1:2

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Гірник» (Кривий Ріг) 5 4 1 0 18-1 13
2. «Олекс.-Аметист» (Олександрія) 5 4 1 0 9-2 13
3. СДЮСШОР «Миколаїв» (Миколаїв) 5 3 1 1 12-4 10
4. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» (Кривий Ріг) 5 2 2 1 8-5 8
5. «Зірка» (Кропивницький) 5 2 1 2 8-9 7
6. «Дніпро-80» (Черкаси) 5 2 0 3 6-8 6
7. ДЮСШ «Херсон» (Херсон) 5 1 3 1 7-10 6
8. ФК «Одеса» (Одеса) 5 1 2 2 8-7 5
9. СДЮСШОР «Черкаси» (Черкаси) 5 0 1 4 4-13 1
10. «Освіта» (Херсон) 5 0 0 5 1-22 0

Рейтинг кращих бомбардирів групи очолює гравець СДЮСШОР «Миколаїв» Дмитро Фабіянський, який у чотирьох іграх забив п’ять голів.

 

Перша ліга

U-15, група 6

ДЮСШ-5 (Миколаїв) – СК «Пальміра» (Одеса) 0:4;

«Кристал» (Херсон)ДЮСШ-3 (Миколаїв) 2:0

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. «Кристал» (Херсон) 5 5 0 0 13-2 15
2. СК «Пальміра» (Одеса) 5 4 0 1 10-2 12
3. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 5 3 0 2 11-9 9
4. ФК «Отрада» (Одеса) 5 3 0 2 8-3 9
5. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 4 3 0 1 9-2 9
6. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 4 2 0 2 4-6 6
7. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 5 2 0 3 7-7 6
8. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 5 0 2 3 3-11 2
9. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 5 0 1 4 4-12 1
10. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 5 0 1 4 2-17 1

U-17, група 6

ДЮСШ-5 (Миколаїв) – СК «Пальміра» (Одеса) 1:3;

«Кристал» (Херсон)ДЮСШ-3 (Миколаїв) 1:1

Команда Ігор В Н П Р/М О
1. СК «Пальміра» (Одеса) 5 4 1 0 15-5 13
2. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса) 5 4 1 0 15-5 13
3. ДЮФК «Атлетик» (Одеса) 4 3 1 0 12-5 10
4. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса) 5 2 1 2 10-11 7
5. ДЮСШ-3 (Миколаїв) 5 2 1 2 7-8 7
6. ФК «Отрада» (Одеса) 5 2 0 3 12-7 6
7. ФСК «Іллічівець» (Чорноморськ) 5 1 2 2 7-9 5
8. «Кристал» (Херсон) 5 1 1 3 4-16 4
9. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл) 4 1 0 3 6-12 3
10. ДЮСШ-5 (Миколаїв) 5 0 0 5 4-14 0