Збірна Миколаївської області взяла участь у Суперкубку України серед ветеранів пам’яті В. Лобановського та О. Базилевича

Цими вихідними, 12 та 13 вересня, на міському стадіоні Вишневого (Київська область) відбулися ігри півфінального та фінального етапів Суперкубку України серед ветеранів у змішаних вікових категоріях пам’яті Валерія Лобановського та Олега Базилевича.

Згідно регламенту змагань кожна команда повинна складатись з не більше п’ятьох гравців 35+ років, п’ятьох гравців 40+ років, п’ятьох гравців 45+ років, решта гравців – старша 1970 року народження.

За результатами групових етапів до півфіналу потрапили шість команд, які були розділені на дві групи:

Група «А»:

  1. ФК «Маріуполь»
  2. ФК «Таврія-Василівка»
  3. «Ветеран-Лучеськ»

Група «Б»:

  1. Збірна Миколаївської області
  2. ФК «Полтава»
  3. ФК «Металург-Запоріжжя»

Ігри у півфінальних групах проходили за одноколовою системою. Збірна Миколаївської області у першій своїй грі поступилася «Металург-Запоріжжу» 0:2, однак у наступній грі реабілітувалася та впевнено обіграла «Полтаву» із рахунком 5:1.

 

До фінального етапу вийшли по дві найкращі команди з кожної групи: ФК «Маріуполь», «Ветеран-Лучеськ», ФК «Металург-Запоріжжя» та Збірна Миколаївської області. Наша збірна поступилася «Маріуполю» 0:1 та змагалася за третє місце з «Металург-Запоріжжям», яким також уступили з рахунком 1:3. Таким чином Збірна Миколаївської області посла на турнірі четверте місце. Перемогу ж здобула команда «Ветеран-Лучеськ», обігравши у фіналі «Маріуполь» по пенальті.

До складу Збірної Миколаївської області входили:

Олександр Єрєщенко (Березнегувате), Олексій Бєлічко (Миколаїв), Олексій Багнюк (Первомайськ), Ігор Чапчай (Березанка), Олександр Бабейко (Миколаїв), Кирило Маркитан (Миколаїв), Сергій Ташкінов (Березанка), Олександр Кривицький (Первомайськ), Віктор Ходоровський (Миколаїв), В’ячеслав Куянов (Миколаїв), Володимир Скрипка (Миколаїв), Сергій Проданюк (Миколаїв), Олександр Балакін (Миколаїв), Сергій Щербина (Доманівський р-н), Олександр Мариненко (Казанка).

Президенти команди – Олександр Пасічний та Сергій Проданюк.

Тренер команди – Олександр Балакін.

Спонсором участі нашої збірної у турнірі виступило «Ідеальне таксі – 994» в особі Сергія Продрнюка, який на постійній основі підтримує ветеранський та дитячий футбол в області.

Гравець та тренер команди Олександр Балакін поділився враженнями від участі у турнірі:

«Усі команди булі рівні, грати можна зі всіма. Десь нам не вистачило часу, десь – фізичних якостей, припустились деяких помилок. Ветерани – це вже люди, що пограли, тобто ціна помилки значна. В цілому турнір пройшов дуже добре. У цьому році нам не вдалося зібрати минулорічний зірковий склад, адже деякі гравці є дитячими тренерами та зараз задіяні на Чемпіонаті України, дехто в цей час грав у Чемпіонаті області, хтось травмований. З точки зору об’єднання ветеранів подібні заходи надважливі. А що стосується саме цього турніру, то у минулому році ми його виграли та стали володарями головного кубку, тому для нашої команди він є особливим».