Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > У Миколаєві відбулося нагородження призерів Вищої ліги дитячого Зимового чемпіонату області з футзалу «Ідеальне таксі – 994»

У Миколаєві відбулося нагородження призерів Вищої ліги дитячого Зимового чемпіонату області з футзалу «Ідеальне таксі – 994»

Spread the love

У суботу, 29 серпня, відбулося нагородження призерів Вищої ліги у старшій групі (2007-2008 років народження) Зимового чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед дитячих команд «Ідеальне таксі – 994». Нагадаємо, що через карантинні обмеження нагородження проводяться локально по лігам.

Чемпіонат проходив під егідою Асоціації футболу Миколаївської області за спонсорської підтримки «Ідеального таксі – 994».

Переможців привітали заступник голови АФМО Олександр Балакін та керівник комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Микола Некрасов.

«У зв’язку з пандемією ми не мали змоги нагородити вас раніше, тільки зараз починаємо повертатися у звичний режим та займатися улюбленим видом спорту. Тому сьогодні ми нагороджуємо учасників змагання 2007-2008 років народження. Приємні слова вам скаже Микола Вальтерович Некрасов, який протягом усього зимового сезону був поруч з вами», — розпочав церемонію нагородження Олександр Балакін.

«По-перше, хочу привітати вас з цим результатом. Ви боролися протягом усього зимового сезону та здобули досягнення завдяки своїй хорошій грі. Ще раз хочу висловити подяку керівникам ваших спортивних шкіл, тренерам, батькам і, звичайно, вам, які поклали багато праці для цього результату. Хочу побажати вам не зупинятися на цьому, досягати нових успіхів та своєї мети, а вона у вас одна – стати професійними футболістами. Успіхів вам на цьому нелегкому шляху», — привітав призерів Микола Некрасов.

Далі організатори перейшли до нагородження, яке розпочали з вручення індивідуальних статуеток за перемогу у номінації «Кращій гравець». Ними стали:

Данило Веселега – ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-08;

Олександр Панфилов – ФК «Щербачова»-08;

Єгор Чорний – ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-07.

Головні нагороди – кубки та медалі – отримали команди-переможці:

1 місце – ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-07;

2 місце – ФК «Щербачова»-08;

3 місце – ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-08.

Переможці змагань ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-07 також отримали комплект нової форми від спонсора змагань «Ідеального таксі – 994».