Кубок героїв АТО: «Вознесенськ АТО» впевнено обіграв гостей з Одеси

19 липня на Центральному міському стадіоні міста Вознесенськ відбулася гра чергового туру Кубку героїв АТО у групі «Південь» між місцевою командою «Вознесенськ АТО» та гостями з Одещини «Одеса АТО».

«Вознесенськ АТО» — «Одеса АТО» 4:0 (2:0)

Арбітри: М. Петрановський, А. Дехтяренко, В. Вомкович (усі Вознесенськ).

Голи: Д. Приходько (8), С. Геросименко (23), М. Синкевич (36), Г. Тамрязов (40).

Попередження: К. Шишконюк (36) – «Одеса АТО».

Протягом всього матчу відчувалась явна перевага вознесенців, як територіальна, так і у володінні м’ячем. З перших хвилин матчу господарі зустрічі відкрили рахунок. А в завершені першої половини зустрічі  змогли збільшити свою перевагу, додавши роботи голкіперу одеситів.

Перед початком другого тайму футбольні колективи демонстрували досить спокійну гру. «Одеса АТО» не підпускали «Вознесенськ» до своїх воріт, намагалися реалізувати свої гольові моменти і забити хоч один гол. Проте, захист «Вознесенська» не пропускав їх далі штрафного майданчика. На 36-й хвилині «зелені» продовжили насідати на суперника, що і вилилося в забитий гол. Перед фінальним свистком арбітра вознесенці змогли ще раз вразити ворота суперника. За підсумком зустрічі рахунок 4: 0 на користь «Вознесенськ АТО».