В Арбузинці стартував традиційний Кубок-чемпіонат пам’яті визначного футболіста Анатолія Макаренка.
Організаторами змагань виступили Асоціація футболу Арбузинського району під керівництвом Євгенія Травянко спільно з Асоціацією футболу Миколаївської області (голова Олександр Пасічний) та за підтримки Арбузинської селищної ради.
Кубок пам’яті присвячений Анатолію Макаренку – відомому у районі футболісту, кращому воротареві області у свої часи, який протягом значного часу захищав ворота переможця та неодноразового фіналіста Кубку «Південна правда». Після завершення ігрової кар’єри Анатолій тренував дитячу команду Арбузинки та разом з нею став переможцем обласного етапу «Шкіряного м’яча». Виховав значну кількість гарних футболістів, які захищають честь команд по усій області.
Цього року у Кубку беруть участь 10 команд: «Арбузинка», «Благодатне», СК «Олімп Ю-40», «Ветеран» (Арбузинка), «Молодь» (Арбузинка), «Новокрасне», «Воєводське», «Кавуни», «Сергіївка», «Братське».

У першому турі, який відбувся 14 червня пройшли дві гри, що закінчились наступними результатами:
«Молодь» (Арбузинка) – «Новокрасне» 4:9 (4:1)
«Ветеран» (Арбузинка) – «Воєводське» 11:2.
Ігри проходять тричі на тиждень: у середу, п’ятницю та неділю. Фінал чемпіонату планується на 27 липня.

Фото надала Арбузинська ОТГ
Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу