Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > Пройшли ігри заключного туру Чемпіонату області з футзалу серед дітей «Ідеальне таксі – 994» у Першій лізі

Пройшли ігри заключного туру Чемпіонату області з футзалу серед дітей «Ідеальне таксі – 994» у Першій лізі

7 березня відбулись ігри заключного туру Першої ліги дитячого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу «Ідеальне таксі – 994».

Чемпіонат проходить під егідою Асоціації футболу Миколаївської області за спонсорською підтримки «Ідеального таксі – 994».

Організаторами  змагань виступають комітет дитячо-юнацького футболу АФМО під керівництвом Миколи Некрасова та технічний директор АФМО Олександр Бобров.

У Першій лізі Чемпіонату в обох вікових категоріях інтрига зберігалася до останнього туру. Заключні ігри внесли остаточні корективи у турнірну таблицю і лише цього дня стали відомі імена переможців. Тому не дивно, що кожна гра була емоційна, цікава та сповнена боротьби. Усі гравці виходили на площадку налаштовані на боротьбу до останніх хвилин матчу та перемогу.

Особливо важливими цього дня були два матчі: «Надія» ДЮСШ Березнегувате – ДЮСШ Братське у старшій групі та ДЮСШ Снігурівка – «Укр-Нива» Березанка у молодшій.

У першій зустрічі суперники боролися за чемпіонство. Команда Березнегуватого активно розпочала зустріч, забивши у першому таймі три «сухих» м’ячі. Однак суперник так просто здаватися не збирався. Юнаки з Братського зібратися на другу половину зустрічі та до мінімуму скоротили відставання, зберігши інтригу до останніх хвилин. Але «Надія» вже відчула присмак перемоги і віддавати її команда не збиралася. Забивши четвертий гол на останніх хвилинах, підопічні Юрія Блохи розставили усі крапки над «і» у цьому матчі.

Тренер чемпіона у старшій віковій категорії «Надії» ДЮСШ Березнегувате Юрій Блоха поділився враженнями про змагання та фінальну гру:

«Рівень Чемпіонату досить непоганий. Команди з першої трійки достатньо сильні. Ми пройшли змагання рівно завдяки хлопцями, які кожного разу чули план на гру, пройшли тренувальний процес без зривів. Почула команда настанову і на фінальну гру, боролись до останніх хвилин матчу. Братське – дуже сильний суперник, вони дебютанти наших змагань і також були гарно налаштовані на гру. Загалом ми задоволені Чемпіонатом та його організацією. Вдячні Асоціації футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Станіславовичем Пасічним. Окрема подяка Миколі Вальтеровичу Некрасову за те, що завжди тримав руку на пульсі».   

Друга зустріч між командами Снігурівки та Березанки також тримала у напруженні і тренерів, і вболівальників. Команди по черзі відрізнялися у воротах один одного. Кілька разів володіння снігурівської команди рятувала штанга, що ще більше піднімало емоційний градус на полі. Однак все ж ДЮСШ Снігурівки вдалося забити на один м’яч більше та вирвати перемогу. Втім чемпіонство це команді не принесло. Після гри ДЮСШ Братське має з ними однакову кількість очок і, згідно положенню Чемпіонату, переможець визначається по особистій зустрічі. Тому чемпіоном Першої ліги у старшій віковий категорії стає ДЮСШ Братське.  

«Підійшов до завершення наш Чемпіонат. Інтрига у ньому зберігалась до останніх матчів, особливо у Першій лізі, тому, вважаю, що змагання вдалися. Сподіваюся, що участь у Чемпіонаті принесла усім командам багато безцінного досвіду та приємних вражень. Вдячний усім тренерам, батькам та вболівальникам за розуміння і участь у наших змаганнях. Також хочу висловити подяку організаторам та спонсорам за підтримку дитячого спорту. Окрема вдячність командиру 79-ої ОДШБр Олександру Дмитровичу Луценко та начальнику фізичної підготовки частини Дмитру Боровському за допомогу в проведенні змагань», — підвів підсумки змагань керівник комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Микола Некрасов.

Представляємо вашій увазі результати заключного туру Першої ліги:

Група А (старша – 2007-2008 рр.н. )

ДЮСШ Казанка – ДЮСШ Нова Одеса 2:6;

«Надія» ДЮСШ Березнегувате – ДЮСШ Братське 4:2;

ДЮСШ Снігурівка – «Укр-Нива» Березанка 10:2.

Група Б (молодша – 2009-2010 рр.н.)

ДЮСШ Казанка – ДЮСШ Нова Одеса 3:2;

«Надія» ДЮСШ Березнегувате – ДЮСШ Братське 2:6;

ДЮСШ Снігурівка – «Укр-Нива» Березанка 3:2.

Турнірна таблиця Першої ліги після шести турів: