Команда «Фенікс» стала переможцем новорічного турніру з футзалу серед команд ветеранів 40+

У суботу, 4 січня, в спортивному комплексі «Зоря» відбувся новорічний турнір з футзалу серед команд ветеранів 40+.

Змагання проходили за підтримки Федерації футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Пасічним. Участь в турнірі прийняли 10 міських та іногородніх команд: «Воронівка», «Шипка», «Друзі», «Березанка», «Хайдук», «Фелікс», «Очаків», «ГрАвт», «Тинь», «Нова Одеса».

Матчі турніру обслуговувала бригада арбітрів у складі: Колісник В., Зевакін О., Салтаненко О. Головний суддя змагань Олександр Бобров.

Відповідно регламенту змагань, після групового етапу, команди діляться на дві групи, після чого переможці своїх груп зустрічаються у фіналі.

Результати групового етапу:

«Воронівка» — +\-

«Шипка» — «Н. Одеса» (6:1)

«Друзі» — «Березанка» (4:2)

«Хайдук» — «Тинь» (1:5)

«Фенікс» — «ГрАвт»

«Очаків» — +\-.

Команди показали великий рівень майстерності, жагу до перемоги, яскраву гру та незабутні емоції.

Далі учасник турніру були розподілені на дві групи «А» і «Б». До групи «А» увійшли команди: «Воронівка», «Шипка», «Друзі», «Тинь», «Фенікс», «Очаків». В даній групі переможцем вийшла команда «Фенікс», якій довелось тільки в серії післяматчевих пенальні вирвати перемогу у «Воронівки». Рахунок зустрічі склав 2:2 (по пен. 2:1).

Команди, які потрапили до групи «Б», проводили матчі в залі «Маршпроекту». Це команди:   «Н. Одеса», «Березанка», «Хайдук» та «ГрАвт». Переможцем групи «Б» стала команда «Хайдук», яка в вирішальному поєдинку здолала свого суперника — команду «ГрАвт».

Фінал видався видовищним та емоційним. Першими рахунок відкрили «Хайдук», за порушення правил проти їх гравця арбітр матчу призначив удар в ворота «Фенікса», проте «зелені» досить швидко змогли зрівняти рахунок. А в другій половині зустрічі «Фенікс» зміг правильно організувати атаку та вразити ворота суперника. Фінальний рахунок зустрічі склав 2:1 на користь «Феніксу».

Церемонію нагородження проводили заступник голови ФФМО Олександр Балакін та технічний директор ФФМО Олександр Бобров, які від імені голови обласної Федерації футболу Олександра Пасічного привітали усіх з новорічними святами та подякували командам за участь та жагу отримати бажаний трофей турніру.

«Радий вітати всіх учасників традиційного новорічного турніру серед команд ветеранів. Турнір був організований таким чином, щоб і команди з нижньої сітки мали змоги брати участь в розіграші призів. Отож, перейдемо до нагородження», — підсумував свій виступ Олександр Балакін.

В номінації «Приз глядацьких симпатій» кубок отримала команда «Шипка», бронзовий кубок отримала команда «ГрАвт», за друге місце в турнірі була нагороджена команда «Хайдук» і головний трофей турніру був вручений гравцям команди «Фенікс».

В індивідуальних нагородах кращими гравцями турніру були визнані: Олександр Димідов, Юрій Кирик, Олександр Фобік.  

ФК «Фенікс»
Фк "Хайдук"
ФК «Хайдук»
ФК "Шипка"
ФК «Шипка»