Всесвітній День футболу — це велика подія для справжніх фанатів цього масового виду спорту.
Щиро вітаю всіх спортсменів, тренерів, уболівальників та любителів спорту Миколаївщини із Всесвітнім Днем футболу.
Бажаю вам якщо грати, то красиво, якщо вболівати, то голосно, якщо прагнути, то до перемоги, якщо любити, то рідних, друзів, своє життя і, звичайно ж, футбол. Нехай крики «оле-оле» підбадьорюють ваше серце, нехай постійно доля дає вам паси удач.
Також вітаю вболівальників, які підтримують своїх героїв, що захищають честь улюбленої команди. Велике спасибі за збереження і прогрес спортивного духу!
Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу