В суботу, 5 жовтня у смт. Братське відбувся дитячій турнір з футболу серед дітей 2007-2008 року народження.

В результаті напруженої боротьби, виру футбольних емоцій, які панували на полі, перемогу вдалося здобути господарям — ДЮСШ смт. Братське, друге місце – «Олімп» м. Южноукраїнськ, і третє місце ДЮСШ смт. Веселинове. Змагання пройшли при організіції районної федерації футболу при підтримці Федерації футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Пасічним.
Перемогу у номінації «Кращий воротар» отримав гравець ДЮСШ Веселинове Андрій Камінскій, кращим нападаючим став Назаров Максим з «Олімпу», перемогу в номінації кращий захисник здобув Максим Воробйов ДЮСШ Братське, а кращим гравцем турніру по праву став Радіон Камінський з ДЮСШ Братське.
Переможці були нагороджені кубками, медалями, почесними грамотами, а кращі гравці нагороджені індивідуальними нагородами.

Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу