В Первомайську стартував Кубок мера міста

В Первомайську проходить традиційний турнір з футболу, започаткований міським головою Людмилою Дромашко та міською федерацією футболу.

Минулої неділі, 29 вересня, на центральному стадіоні відбулися дві зустрічі в рамках чвертьфіналу змагань. Пари суперників склали: «Сила» (Первомайськ) – Криве Озеро, «Продекспрес» (Первомайськ» — Мигія (Первомайський район).

Попри любительський статус змагань футбол був цікавим. Перша зустріч в основний час завершилась з рахунком 4:4, а от в серії післяматчевих пенальті більше пощастило гостям з Кривого Озера.

В іншій парі чвертьфіналістів перемогу здобули футболісти місцевої команди «Продекспрес». Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь первомайського колективу. На тижні будуть зіграні інші 2 чвертьфінали, потому 4 кращі команди боротимуться за путівку у фінал.