Группа «Север»
Климко (МФК «Первомайск») — 15, Сандул — 12, Андреев (оба — «Александровка»), Сторублевцев (МФК «Первомайск») — 5.
МФК «Первомайск» — 48
Климко – 15, Сторублевцев – 5, Щербина – 4, Зима, Севодняев, Соломонов, Федорченко, Д. Флакей – 3, Рябченко, Чернопиский, Шпартко — 2, Зайко, Радиола, Ярчук – 1.
«Александровка» — 24
Сандул – 12, Андреев – 5, Бензар – 4, Кокол, Синькевич, Халаим – 1.
«Мигия» — 20
Кривицкий, А. Моргунов, Стиплин – 4, Бабиенко, Глушко, Захарченко, Ляхвацкий, Малаш, Романяк, Рябоконь, Чмырь – 1.
«Доманевка» — 15
Зварыч, Шестов – 3, Гук, А. Деревянко – 2, Костюк, Панчук, Пидойма, Шинкаренко, Баранов («Мигия») – 1.
КБК «Прибужье» — 3
Костюк, Ляшок, Янович – 1.
Группа «Центр»
Бабейко («Варваровка») — 8, Улийчук — 6, Думяк, Ткач (все — «Люкс-Агро») — 4.
«Люкс-Агро» — 24
Улийчук – 6, Думяк, Ткач — 4, Ляшенко – 3, Гарковенко, Запорожан – 2, Гирчев, Ли, Мунтян – 1.
«Варваровка» — 18
Бабейко – 8, Русс — 2, Задорожнюк, С. Мамчур, Маркитан, Минаев, Мячин, Попелышко, Плохой, Сапунаров — 1.
СПрАТ «Украина» — 9 (6+3)
Хоришин – 2, Алиев, Мухаметшин, С. Онищук, Червоный – 1.
«Ольгополь» — 9
Райко, Свиденко – 2, Военный, Кот, Мариненко, Росторгуев, Вяч. Твердохлеб – 1.
«Зори над Бугом» — 5
Народовой, Сербулов – 2, Вагин – 1.
Группа «Восток»
Воржов («Казанка») — 8, Малиновский — 6, Е. Мыца (оба — «Баштанка») — 5.
«Казанка» — 17 (14+3)
Воржов – 8, Старовойт – 2, Готра, Ковбель, Подлинев, Рыженко – 1.
«Баштанка» — 14
Малиновский – 6, Е. Мыца – 5, Кобылинский, Михалюньо, Чернопиский – 1.
«Агролидер» — 14 (11+3)
Жариков – 4, Ротко – 2, Божко, Медведев, А. Пономаренко, Свидерский, Онищук («Баштанка») – 1.
«Виктория» — 10 (7+3)
Долина — 2, Белоконь, Варакса, Гончарук, Мацюта, Павлюк – 1.
«Новый Буг» — 6
Юнусов – 3, Костишин, Сирык, Чикаленко – 1.
Группа «Юг»
Тымчак («Укр-Нива-Бразил»), Ушаков («Милан») — 9, Д. Криворотый («Арсенал») – 6.
«Радсад» — 29 (23+6)
Борзов, Ивасишин, Каминский, Лисачев – 4, Кошма, Тонюк – 2, Жданюк, Спотар, Ярохович – 1.
«Укр-Нива-Бразил» — 24 (21+3)
Тымчак – 9, Королев, Старовик – 3, Дулина, Ал. Москвич, М. Москвич, Силантьев, Чаус, Петрив («Аграрник») — 1.
«Арсенал» — 23 (20+3)
Д. Криворотый – 6, Е. Криворотый – 4, Борисов – 3, Глушко, Заблоцкий – 2, Евстигнеев, Осипенко, Д. Точанский — 1.
«Милан» — 17
Ушаков – 9, Нийе — 4, Яхимович – 2, Збрецкий, Кара — 1
«Нечаянное» — 15
Прокопчук – 5, Донченко – 3, Авхимович, О. Питаренко — 2, А. Питаренко, Шарандак, Котляров («Милан») – 1.
«Аграрник» — 9
Ляхов – 5, В. Васильев – 2, Безуханич, Шаповалов – 1.
***
В. М. Сірий, прес-служба ФФМО
електронна пошта: ffgnik@meta.ua
телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76
Ще більше цікавого
Відбувся міжобласний одноденний турнір з футболу «Підтримуємо Україну та ЗСУ спортом»
Довгоочікуваний суперфінал Кубку з футзалу серед дітей «Вклоняюсь кожному Герою і кожній Героїні низько»
Зимова першість Миколаєва «АФМ-2023. 8х8». «Арсенал-ВМС», «Смішарики/Центр ремонту», «Єланець» і «Корабел 1925» — чемпіони міста!