У неділю, 13 червня, на штучному полі Центрального міського стадіону відбувся матч Вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між командами «Васт» та «Хлібороб».
«Васт» — «Хлібороб» 2:0 (2:0)
Арбітри: Є. Єремєєв, Р. Трофимчук, М. Коломієць. Спостерігач арбітражу: П. Винарський (усі – Миколаїв).
Голи: Крамаренко (-17, 17), Толгаренко (32).
Попередження: Борзов (29), Гриненко (44), Григоращенко (81) – Горошко (16).
Вилучення: Турін (18), Бездольний (19), Шелест (34) – «Хлібороб».
![]()
Від початку матчу «Хлібороб» створив кілька забігань до воріт «Васту», але без завершального удару. Перша ж небезпечна відповідь господарів привела до кульмінаційного моменту у грі. На 17 хвилині атаку «Васта» захисники суперника зупинили з порушенням правил, за що арбітр матчу призначив 11-метровий удар. Пробивати пенальті взявся Олег Крамаренко, однак удар футболіста Роман Турін відбив. Одразу ж на добиванні з другої спроби Крамаренко виправився та все ж відправив м’яч у ворота. Цей гол викликав сумніви у гравців команди «Хлібороб». Через це за образу арбітра червону картку отримав воротар команди, а після нього і тренер Ігор Бездольний. Коли емоції вщухли, команди продовжили боротьбу. Моменти виникали біля обох воріт, але результативним став лише один з них. На 32 хвилині гравці «Васта» відібрали м’яч на своїй половині поля, атака пройшла лівим флангом та завершилася ударом Толгаренка з центра карного майданчика повз голкіпера. А за дві хвилини «Хлібороб» залишився вдев’ятьох: за серйозне ігрове порушення з поля пішов Шелест.
У другому таймі особливо визначних моментів не траплялося. Обидві команди не припиняли шукати підступи до воріт одна одної, однак обережно діяли і в захисті. Рахунок у матчі залишився незмінним – 2:0 на користь ФК «Васт».
![]()
Ще більше цікавого
Усі матчі чемпіонату АФМХО цього тижня було проведено на футбольних полях із натуральним покриттям.
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу