Шановні миколаївці!
Вітаю вас із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим! Це свято – традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності.
Нехай Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає його в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки.
Щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи. Божої вам благодаті, веселих і щасливих свят!
Христос народився!
Славімо його!
З повагою голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний
Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу