Главная >  Регіональні федерації > У Первомайську нагородили переможців турніру «Кубок міського голови-2019»

У Первомайську нагородили переможців турніру «Кубок міського голови-2019»

Spread the love

У Первомайську підійшов до завершення футбольний турнір під назвою «Кубок міського голови-2019». У суботу, 19 жовтня, в останній ігровий день визначилися переможець і призер цьогорічного турніру. У фінальному матчі зійшлися два достойних суперника первомайський «Продекспрес» та кривоозерський «Центр Даху».

Турнір відкривала міський голова Людмила Дромашко, яка відзначила, що проведення такого турніру стало традицією м. Первомайськ, адже Кубок розігрують вже близько десяти років. Разом із тим вона побажала усім успіху та змістовної і безкомпромісної гри.

Фінал видався доволі напруженим. Первомайці грали «першим номером», вміло контролюючи м’яч. В свою чергу, команда з Кривоозерського району надзвичайно компактно та щільно грала у захисті, віддавши ініціативу супернику. Небезпечних моментів обидві команди створили багато, тож рахунок на табло склав 4:2 на користь господарів поля – ФК «Продекспрес».

По завершенню фінального матчу відбулося нагородження команд і закриття змагань. Нагородження команд проводили міський голова Людмила Дромашко та керівник федерації футболу міста Первомайська Микола Флакей. Переможець турніру був нагороджений перехідним кубком та медалями. Не залишилась без трофеїв і команда «Центр Даху», їм було вручений кубок та медалі. За підсумками турніру були визначені найкращі гравці: Дмитро Флакей (ФК «Продекспрес») та Влад Грабовский (ФК «ЦентрДаху»), які були нагороджені грамотами та індивідуальними статуетками.