У Миколаїв з робочим візитом завітав відомий футболіст та віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко

У суботу, 19 грудня, до Миколаєва з робочим візитом завітав легендарний український футболіст та тренер, перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко. 

В першу чергу Анатолій Васильович відвідав стадіон у парку «Перемога», де разом з членами виконкому АФМО Олександром Балакіним, Миколою Пихтіним, Олександром Мариненко та Миколою Єропуновим вручив набори новеньких м’ячів дитячим футбольним школам міста, що виступають у ДЮФЛУ – СДЮСШОР «Миколаїв» та ДЮФШ ФК «Миколаїв», а також жіночій команді «Ніка», яка представляє наше місто у Вищій лізі Чемпіонату України.

«Дуже приємно знаходитись у цьому місті, я неодноразово тут бував. Я пам’ятаю себе у вашому віці і тоді багато мріяв про майбутнє, а мрії повинні збуватися. Треба мріяти, і тоді будете грати не лише у Миколаєві, а і в «Динамо», «Шахтарі» і де забажаєте. Хочу побажати вам від себе і від президента УАФ Андрія Павелка здоров’я, успіху та найголовніше, щоб ви займалися своєю улюбленою справою. Ви – це наше майбутнє», — звернувся до юних футболістів знаменитий футболіст.

Анатолій Дем’яненко надихнув молодь на футбольні звершення та наполегливу працю задля мети та зробив з ними  фото на пам’ять.

Після цього представники асоціації футболу обговорили головну проблему стадіону: його передачу у власність міста. Анатолій Васильович наголосив на важливості та перспективності спортивного об’єкту для розвитку футболу в області та завірив, що президент УАФ Андрій Павелко разом з головою АФМО Олександром Пасічним знайдуть вирішення цієї проблеми.

Далі віце-президент УАФ з представниками АФМО відправився на Центральний міський стадіон, де його зустріли секретар міської ради Дмитро Фалько, начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОДА Віктор Гінкул та директор ЦМС Володимир Коссе.

Володимир Коссе провів екскурсію стадіоном, показав відремонтовану споруду, після чого провів гостей до самого поля, де розповів про його реконструкцію та існуючі проблеми. Анатолій Дем’яненко висловив думку, що на цьому стадіоні можна у майбутньому приймати матчі Прімєр-ліги та молодіжної збірної країни.  

Потім делегація пройшлась територією стадіону, оглянула всі спортивні майданчики і споруди, а наостанок завітала на матч Зимової першості Миколаївської області, що проходить на штучному полі.

Після чого Анатолій Дем’яненко залишив пам’ятні автографи на футбольних м’ячах для учасників зустрічі.