4 травня 2026 року на футбольному майданчику СК «Зоря» у місті Миколаєві відбувся IV (обласний) етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкільний м’яч» 2025–2026 навчального року серед команд закладів загальної середньої освіти Миколаївської області.

У турнірі взяли участь п’ять команд — переможці районних етапів: Маринівський ліцей, Казанківська гімназія №1, Новоодеський ліцей №2, Миколаївський ліцей №38 ім. В. Д. Чайки та Первомайський ліцей «Ерудит».

Захід відвідали почесні гості: начальник управління масового спорту у Миколаївській області Євген Фішман, голова асоціації футболу Миколаївської та Херсонської областей Олександр Балакін,, заступник голови асоціації футболу Вадим Радіола, координатор проєкту «Шкільний м’яч» Олена Мошків, голова комітету дитячо-юнацького футболу Людмила Діброва, головний суддя змагань, член виконкому АФМХО Юрій Бойко та арбітр Олексій Щербаніч.

За підсумками змагань призові місця розподілилися так:
І місце — Миколаївський ліцей №38 ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради
ІІ місце — Первомайський ліцей «Ерудит» Первомайської міської ради
ІІІ місце — Казанківська гімназія №1 Казанківської селищної ради

Окрім командної боротьби, учасники випробували свої сили в індивідуальних конкурсах: жонглювання м’ячем, удари на точність та дальність. Переможці й призери були відзначені спеціальними медалями та грамотами.

Змагання пройшли у динамічній та емоційній атмосфері. Кожна команда продемонструвала згуртованість, командний дух і прагнення до перемоги.

Бажаємо переможцям гідно представити Миколаївщину на всеукраїнському етапі та здобути нові перемоги!

Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу