9 листопада, у Первомайську відбувся дитячий футбольний турнір, присвячений пам’яті Захисника України Олега Монастирського.

У змаганнях взяли участь чотири місцеві команди гравців 2012–2013 р.н.:
• Victory (тренер Гліб Баранюк),
• Все для Даху (тренер Євген Доценко),
• Торпедо Первомайськ (тренер Сергій Федорченко),
• ДЮСШ Первомайськ (тренер Іван Мілько).
Команди зіграли за коловою системою, кожна з кожною. За підсумками матчів найбільше очок набрали юні футболісти команди Victory, які посіли 1 місце. Друге місце виборола команда Торпедо, третє – Все для Даху, четверте – ДЮСШ Первомайськ.

Турнір відбувся за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області.
Нагородження учасників провели: Олександр Балакін, голова Первомайської громади Олег Демченко, перший заступник голови Володимир Рябченко та очільник міської Асоціації футболу Микола Флакей.

Важливо зазначити, що на турнірі були присутні рідні Олега Монастирського – його батько та сестра.
Олег Монастирський загинув 8 листопада 2023 року під Херсоном. Ми завжди пам’ятатимемо його як справжнього Героя, що віддав життя за Україну. Слава Героям!
: Гард Сіті
Ще більше цікавого
Визначено фіналістів та лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Футбольний вчитель року»-2025
Чемпіонат Миколаївської області ДЮФЛ
«Збірна ветеранів Миколаївщини поступилася Одещині у серії пенальті»