Сьогодні, 25 травня, на базі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубка з футболу «Разом до перемоги»
У змаганнях на футбольному полі формату 8×8 зустрілися команди вікової категорії U-7.
Турнір проходив під патронатом начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма та за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області (голова — Олександр Пасічний).

У фінальному етапі турніру змагалися команди з Миколаєва та Миколаївської області, які зіграли між собою за коловою системою.
Протягом усього ігрового дня юні футболісти демонстрували яскраву гру, даруючи глядачам позитивні емоції та спортивний азарт.
Результати турніру:
• Чемпіон — СДЮСШОР «Миколаїв»
• Срібний призер — ДЮСШ «Тайфун» (Баштанка)
• Бронзовий призер — «Миколаїв 1920»
• 4 місце — «Лідер» (Миколаїв)

Переможців та призерів нагороджували:
перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін,
голова комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Людмила Діброва,
заступник голови АФМО Микола Пихтін,
а також голова комітету розвитку футболу АФМО Вадим Радіола.
Асоціація футболу Миколаївської області щиро дякує начальнику Миколаївської ОВА за сприяння в організації турніру та висловлює сподівання на подальший розвиток Кубка області для дітей різних вікових категорій.

Ще більше цікавого
XXVIII Конгрес Української Асоціації футболу
У м.Вознесенськ відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкільний мʼяч»
у Миколаєві відбувся семінар для тренерів дитячо-юнацьких футбольних шкіл «Філософія та методологія академії Манчестер Сіті».