Вчора, 12 квітня, київське «Динамо» провело перший матч у рамках свого благодійного турне. Суперником виступила польська «Легія». Кияни здобули перемогу з рахунком 3:1.
На 3-й хвилині забитим м’ячем відзначився Буяльський.
На 57-й та 71-й Бєсєдін оформив свої результативні удари.
Кошти, які виручили за цей матч будуть направлені на розв’язання гуманітарних проблем, які виникли через злочинну агресію РФ.
Атмосфера на стадіоні була повністю українською.



Футболісти обох команд вийшли на поле з українськими прапорами.



Перед грою державний гімн України виконав Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г.Верьовки.
Особливою була перерва поєдинку. На польському стадіоні була встановлена сцена у вигляді України в її державних кордонах. На сцені виступили зірки української естради Юлія Саніна (The Hardkiss), Надя Дорофєєва, Тіна Кароль та Катерина Павленко (Go_A).





Весь матч український дух тримався просто на колосальному рівні.

А ось яки Бущан тримав контакт з вболівальниками 😎👇
Наступний благодійний матч динамівців відбудеться 14 квітня проти турецького «Галатасараю».
Інформація з сайту tribuna.com
Ще більше цікавого
Усі матчі чемпіонату АФМХО цього тижня було проведено на футбольних полях із натуральним покриттям.
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу