Согодні, 28 березня, відзначається 78-річниця визволення Миколаєва від фашистських загарбників. Голова Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний привітав усіх миколаївців з цією датою:
«Шановні миколаївці, щиро вітаю з Днем визволення Миколаєва від фашистських окупантів! 78 років тому наші бійці відстояли славне місто. Місто, яке є і залишається форпостом наших позицій на півдні країни, місто передньої варти. Саме за Миколаїв воювали та склали своє життя тисячі бійців. Саме Миколаїв приніс славу 68-ми героям десантникам, які дали відсіч ворогу.
Хіба могли знати тодішні визволителі, що через 78 років на нашу мирну землю знову прийде війна. А безжальним жорстким окупантом виступить країна, так званий сусід. Я бажаю всім упевненості та стійкості, нашим відважним бійцям Збройних Сил України, територіальної оборони, волонтерам – мужності, сил здоров’я! Перемогли фашистів, переможемо і рашистів! Миру нам, добра, оптимізму і головне, – Перемоги!».
Ще більше цікавого
Усі матчі чемпіонату АФМХО цього тижня було проведено на футбольних полях із натуральним покриттям.
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу