9 липня перед матчем чергового туру Чемпіонату міста Миколаєва відбулось нагородження переможців Вищої ліги Зимової першості Миколаївської області з футболу – команди OREXІM.
Кубок та медалі команді вручив керівник комітету проведення змагань Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Мариненко, який привітав команду з заслуженою перемогою та побажав їм наснаги та подальших здобутків.
Також Олександр Мариненко нагородив індивідуальними нагородами кращих гравців зимового сезону, ними стали:
«Кращий гравець» — Максим Божко;
«Кращий бомбардир» — Віталій Шпартко.
Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу