«Радсад» — «Укр-Нива-Бразіл» 11: 1 (3: 1)
Арбітри: Ю. Копейка. А. Зевакін, С. Половинка. Спостерігач арбітражу: В. Балакін (всі Миколаїв).
Голи: А. Рябоконь (7), А. Матросов (20), М. Григоращенка (45, 60, 70, 80, 89), Д. Кошма (55), А. Музика (75), М. Бошко (84 ), Д. Сокур (87) — А. Москвич (42).
Попередження: А. Медведєв (48) — С. Тимчак (56), В. Поляков (57), С. Москвич (78).
Гра розпочалась напружено, господарі поля взяли м’яч під свій контроль і грали першим номером. Хоча, незважаючи на всі проблеми в обороні, гості в першому таймі виглядали більш менш гідно. Пропустивши вже на 7-й хвилині гол від Рябоконя, який переправив м’яч у ворота з близької відстані, «біло-червоні» не збавляли оборотів і намагались чинити спротив. А на 20-й хвилині Олександр Матросов холоднокровно розібрався із захисниками та голкіпером уже в штрафному майданчику і збільшив рахунок своєї команди. Шанси відкрити рахунок у березанців були, але удари йшли або прямо в голкіпера, або повз ворота. Особливо не щастило Олександру Москвичу. Допоки в кінці тайму він не зібрався і пробив точним ударом повз воротаря «Радсада». ФК «Радсад» не зупинила така відповідь «Укр-Нива-Бразіл» і гол «у роздягальню» забив Григоращенко. Отже, перша 45-ти хвилинка завершилася за переваги «Радсада» — 3:1.
На другий тайм не маючи достатньої кількості замін, гравців «Укр-Нива-Бразил» вже не вистачило. Побиття «біло-червоних» розпочав вже на 55-й хвилині Дмитрро Кошма, який після метушні в воротарському майданчику просто таки заштовхав м’яч у сітку. Через декілька хвилин гольову феєрію влаштував Григоращенко, який протягом матчу зміг відзначитися п’ятьма точними ударами по воротах суперника. Схоже, що радсадівці упіймали гольовий кураж і не думали зупинятися. Тим більше, що оборона суперників просто розвалилися. До кінця зустрічі вписали свої прізвища в рапорт арбітра Музика, Божко і Сокур. По завершеню тайму рахунок на табло склав 11:1!
«Суперник приїхав на гру далеко не оптимальним складом, натомість у нас в перерві було аж 7 замін. Стільки пропущених голів було в першому таймі, що вони, напевно, втратили будь-яку мотивацію до гри та зупинились. Березанка гарна команда, просто в данній грі не було заміни та футболістів, які могли б їм допомогти. В стикових матчах будем грати і час покаже як, але ми сільніші, — посміхаючись, завершив свій коментар тренер ФК «Радсад» Володимир Жданюк.
Ще більше цікавого
Зібрання колегії арбітрів АФМХО
У Миколаєві відбувся турнір з футболу серед дівочих команд Миколаївщини «Кубок розвитку — 2026».
В межах Конгресу в Україні вперше відбувся форум ФІФА та УАФ «Розвиток українського футболу в умовах війни»