У Березнегуватому пройшов турнір із міні-футболу до Дня фізкультурника

На штучному полі, на стадіона «Колос», в смт. Березнегувате пройшов турнір з міні-футболу серед команд району присвячений до Дня фізичної культури та спорту.

За перемогу боролися команди: ЗОШ смт. Березнігувате, «Ліцей», Горбанівка, «Вікторія», Висуньськ.

По результатам гри перемогу здобула команда з Горбанівки, зайнявши перше місце. Друге місце у команди з «Вікторія», третє — Висунськ.

Футбольні змагання проходили в атмосфері справжньої боротьби, адже кожна з команд усіма силами прагнула показати найкращий результат. А вболівальники активно підтримували своїх улюбленців, не шкодуючи емоцій, оплесків та вигуків.

А завершився захід тим, що організатори вручили нагороди переможцю турніру, кращим гравцям, а також відзначили дипломом  родину Татарових за вагомий вклад у розвиток футболу в районі.