Шановні жителі Миколаївщини!
Вітаю вас з Днем Державного Прапора України та головним національним святом — Днем Незалежності України!
У цей день у серці кожного патріота-українця серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються у барви українського державного стяга – символу свободи та праці людини на вільній землі.
Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.
Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну .У ці святкові дні бажаю миру, добробуту, міцного здоров’я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях.
З повагою, голова ФФМО Олександр Пасічний.
Ще більше цікавого
Нагородження призерів Кубку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма «Разом до Перемоги» серед дитячо-юнацьких команд вікової категорії U-13
У Миколаєві на футбольному полі Центрального міського стадіону відбулися фінальні матчі Кубку Херсонської області з футболу
Відбулося тренування команди з ампфутболу