Главная > Комітети > КА / новини

Призначення на матчі кубка 1/8 (перші матчі)

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу 1 11.07 10:00 цмс.іск Варварівка — Семенівка Миланич В. Еремеев А. Мерцалов А. Комаренко А. 2 11.07 17:00 Зорі над Бугом — Нечаяне Нестеренко А. Синельников А. Киррилов Р. Винарский П.  3 11.07 17:00 Прибужжя — Братське Дегтяренко А. Коробань М. Мельник В. Решетченко В. 4 12.07 10:00 цмс.іск AgriGrein — Первомайськ Колиснык В. Щирский А. Мерцалов А. Балакин В. 5 12.07 17:00 цмс.іск Хлібороб — Казанка Избаш Л. Копейка Ю. Чернега М. Герасименко

Подробнее

Призначення на матчі кубка та АТО (среда)

  1 04.07 17:00 Мостове - Первомайськ Дегтяренко А. Коробань А. Коробань М. Петрановский Н. 2 05.07 17:00 Арбузинка - Нечаяне Нестеренко А. Щербанич А. Киррилов Р. Бойко Ю.  3 04.07 17:00 АТО "Зоря"  Колиснык В. Мерцалов А. Манчик Я.  4 05.07 18:00 АТО "Парк Победы" Копейка Ю. Мерцалов А. Манчик Я.  5 Южноукраинск- Вороновка Колиснык В. Еремеев А. Мерцалов А. Комаренко А.  6 08.07 18:00 ЦГС (верхнее поле, натуральное) МФК Николаев - Кристалл (Херсон) Избаш Л.  Филон А.  Щирский А.

Подробнее

Прізначення на матчі 26-27.06 Кубка області (матчі відповідь), АТО

Обов'язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу 1 26.06 11:00 стадион Новопетрівка Хлібороб - Новопетрівка Избаш Л. Чернега М. Ильяшенко Д. Миланич В. 2 27.06 11:00 Прибужжя - Первомайск  Нестеренко А. Щербанич А. Киррилов Р. Бойко Ю.  3 27.06 17:00 Нечаянне - Варварівка Копейка Ю. Крикунова К. Манчик Я. Балакин В. 4 27.06 10:30 цмс штучне Воронівка - AgriGrein  Миланич В. Еремеев А. Мерцалов А. Герасименко Н. 5 27.06 17:00 Сокіл - Зорі над

Подробнее

Призначення на матчі Кубка області та Чемпіонату АТО 20-21.06

Обов'язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу Чемпионат АТО 20.06.2020 10:00 Зоря ФК Виктория - ФК Одесса Копейка Ю.  Антонов А. Филон А. Чемпионат АТО 20.06.2020 15:00 ЦГС ФК Гиацинт - ФК Фрегат (Одесса) Антонов А. Щирский А. Филон А. Кубок 20.06.2020 17:00 Первомайськ - Прибужжя Дегятренко А. Коробань А. Грущенко А. Петрановский Н. Кубок 20.06.2020 10:00 Семенівка - Арбузинка Миланич В. Коробань А. Грущенко А. Петрановский Н. Кубок 20.06.2020 17:00 ЦГС AgriGrein - Воронівка Колиснык

Подробнее

Основні зміни до Правил Гри -Циркуляр № 18 7.04.2020

134-тє Щорічне Загальне Засідання (AGM) (ЩЗЗ) Міжнародної Ради Футбольних Асоціацій (The IFAB) - Рішення. Основні зміни до Правил Гри Під час ЩЗЗ були ухвалені наступні зміни/роз'яснення: Гра рукою: ! Випадкова гра рукою гравця команди, що атакує, карається лише тоді, коли це відбувається безпосередньо призводить до голу або створення очевидної гольової можливості для гравця

Подробнее

Призначення на футзал

14 марта суббота 14.00 Лаборатория-Аякс Луценко Бобров 15.00 Золотая Нива-Аврора Луценко Бобров 16.00 Virok-Васт сервис Луценко Зевакин 17.00 Leeds-Аврора Луценко Зевакин 15 марта воскресенье 15.00 Калиновка-Вымпел Бобров Пашинский (время может быть изменено на 13.30 завтра точно будет ответ) 16.00 Европрофиль-Маккаби Бобров Пашинский 17.00 Спортинг-Минерал Опята Салтаненко 18.00 Фантазия-Пуэрто Опята Салтаненко 19.00 Почта-Нива Опята Салтаненко   Розклад ігор         Чемпіонату  Миколаївської області по футзалу (північ)                                 2019-2020

Подробнее

Призначення на матчі області, діти (фінал)

1 07.02.2020 12:30 цмс штучне OREXIM - Воронівка + : - 2 08.03.2020 13:00 цмс штучне AgriGrein - Вікторія Антонов А. Фишман Е. Ильяшенко Д. Комаренко А. 3 08.03.2020 14:30 цмс штучне Нечаяне - ЛІЯ Чернега М. Пашинский С. Филон А. Герасименко Н.   суббота 07 ДЮФЛ (79 ДШБ) 10.00 Манчик Я. Салтаненко А. (зал Зоря на Васляева ) Турник ФК "Виктори" 11:30 Пашинский С. 13:30 Луценко М.

Подробнее

Призначення на матчі футзал

суббота 29 февраля 13.00 Пуэрто-Европрофиль Салтаненко Опята 14.00 Аякс-Фантазия Салтаненко Опята 15.00 Аврора-Минерал Салтаненко Опята 16.00 Вымпел-Virok Бобров Луценко 17.00 Нива-Leeds Бобров Луценко 18.00 Калиновка-Нибулон Бобров Луценко суббота ДЮФЛ-79 ДШБ 10.00 Манчик воскресенье 01 марта 16.00 17.00 Лаборатория-Маккаби Бобров Зевакин 18.00 Ольвия-Васт сервис Бобров Зевакин 19.00 Спортинг-Новая почта Бобров Зевакин воскресенье ДЮФЛ 79 ДЩБ 09.00 Пашинский 11.00 Луценко

Подробнее