Главная > Комітети > КА / новини

Призначення на матчі області,Район, ДЮФЛ (19-20.09)

19.09.2020 15:00 Область Нечаяне - Зорі над Бугом Колиснык В. Манчик Я. Полусмяк Н. Миланич В. 19.09.2020 15:00 Область Сокіл - Мостове Бойко Ю. Нестеренко А. Коробань А. Петрановский Н. 19.09.2020 15:00 Область Васт - Хлібороб Избаш Л. Чернега М. Мерцалов А. Решетченко В. 19.09.2020 16:00 Область Варварівка - Семенівка Зевакин А. Крикунова К. Щирский А. Герасименко Н. 19.09.2020 17:00 Область Укр-Нива - AgriGrein Возняк С. Фишман Е. Пашинский С. Зубрицкий Н. 19.09.2020 12:00 ДЮФЛ Украина ДЮСШ 5 Фишман Е. Пашинский С. Зубрицкий Н. 20.09.2020 15:00 Область Южноукраїнськ - КБК Филон А. Грущенко А. Щербанич А. Петрановский Н.  20.09.2020 15:00 Область Казанка - Ольгопіль Антонов А. Полусмяк Н. Попов Ю. Миланич

Подробнее

Основні зміни до Правил гри в Футзал 2020/2021 року видання (+Правила Футзал)

Правила гри у футзал 2020/2021 Для молодіжних команд, команд ветеранів, інвалідів та масового футзалу: a) розмір майданчика для гри; b) розмір, вага і матеріал м'яча; c) відстань між стійками воріт і їх висота від поверхні майданчика до поперечини; d) тривалість двох (однакових) таймів гри (і двох однакових таймів додаткового часу); e) обмеження на кидок м'яча воротарем. Крім

Подробнее

Призначення на матчі області, АТО, ДЮФЛ (12-13.09)

12.09.2020 17:00 ЦГС АТО   Зевакин А. Пашинский С. Крикунова К. 12.09.2020 14:00 Область Прибужжя - AgriGrein Бойко Ю. Щербанич А. Грущенко А. Петрановский Н. 12.09.2020 17:00 Область Первомайськ - Воронівка Мамчур В. Ильяшенко Д. Мерцалов А. Комаренко А. 12.09.2020 12:00 ДЮФЛ Украина ДЮСШ 3 Фишман Е. Антонов А. Винарский П. 13.09.2020 14:00 Область Мостове - Нечаяне Филон А. Коробань А. Чернега М. Зубрицкий Н.  13.09.2020 14:00 Область Вікторія - Васт Мамчур В. Самборский Ю. Нежлукченко Г. Балакин В. 13.09.2020 15:00 Область Ольгопіль - Сокіл Щирский А. Щербанич А. Коробань М. Петрановский Н. 13.09.2020 17:00 Область Зорі над Бугом - Южноукраїнськ Колиснык В. Пашинский С. Мерцалов А. Миланич В.

Подробнее

Призначення на матчі області, АТО, ДЮФЛ

3.09.2020 09:00 ЦГС АТО   Копейка Ю. (Щирский А. Крикунова К.) 5.09.2020 15:00 Область Зорі над Бугом - Прибужжя Дегтяренко А. Щербанич А. Коробань М. Петрановский Н. 5.09.2020 15:00 Область Южноукраїнськ - Мостове Бойко Ю. Чернега М. Кириллов Р. Комаренко А. 5.09.2020 17:00 ЦГС Область Варварівка - Вікторія Зевакин А. Мерцалов А. Артеменко А. Герасименко Н. 5.09.2020 10:00 ЦГС АТО Колиснык В. Зевакин А. Мерцалов А. 5.09.2020 12:00 ДЮФЛ Украина ДЮСШ 3 Артеменко А. Пашинский С. Зубрицкий Н. 6.09.2020 15:00 ЦГС Область Воронівка - Хлібороб Зевакин А. Щирский А. Мерцалов А. Комаренко А.  6.09.2020 15:00 Область Нечаяне - Ольгопіль Колиснык В. Крикунова К. Фишман Е. Балакин В. 6.09.2020 15:00 Область Казанка

Подробнее

Правила гри 2020/21 Зміни та роз’яснення

Загальний огляд змін до Правил Гри Правило 1 – Поле для гри Стійки та поперечина можуть бути зкомбінованими з чотирьох базових форм.   Правило 10 – Визначення результату матчу Чинність Жовтих карток (ЖК) та усних зауважень не розповсюджується на серію 11-метрових ударів Див. Також зміни до Правила 14 — Одинадцятиметровий удар   Правило

Подробнее

134-тє Щорічне Загальне Засідання (AGM) (ЩЗЗ) Міжнародної Ради Футбольних Асоціацій (The IFAB) — Рішення

134-тє ЩЗЗ The IFAB відбулось у Белфасті, Північна Ірландія, 29 лютого 2020 року під головування Президента НА Ірландії, пана Девіда Мартіна. Детальна інформація щодо основних рішень та обговорень, що відбувались на ЩЗЗ, зазначені нижче; протокол засідання для ознайомлення буде належним чином викладений на сайті www.theifab.com. 1.Правила Гри 2019/20 рр. Члени були задоволені,

Подробнее

Комітет арбітрів Асоціації футболу Миколаївської області провів тестування арбітрів ДЮФЛ

Згідно вимог Комітету арбітрів Української асоціації футболу, в середу були прийнятті тестування з фізичної підготовки (тест FIFA 40 відрізків по 75 метрів) та на знання Правил гри 2020/21 (Трівіа тест)  у арбітрів, асистентів та спостерігачів арбітражу рекомендованих від Миколаївської області, для проведення матчів чемпіонату України серед ДЮФЛ та непрофесійних змагать. Члени

Подробнее

Призначення на матчі Кубка Області (фінал), Рідне Прибужжя (півфінал), АТО

22.08.2020 12:00 Центральный стадион (натуральный газон) "Вороновка" - "Братское" Дегтяренко А. Мерцалов А. Ильяшенко Д. Филон А. Делегат матча: Балакин В. Наблюдатель за арбитражем: Петрановский Н. 22.08.2020 14:30 Центральный стадион (натуральный газон) "Первомайск" - "Хлебороб" Миланич В. Мамчур В. Щирский А. Филон А. Делегат матча: Герасименко Н. Наблюдатель за арбитражем: Комаренко А.   22.08.2020 14:00 Березнеговатский - Новобугский Антонов А. Нежлукченко Г. Самборский Ю. 22.08.2020 15:00 Снигеревский - Витовский Колиснык В. Копейка Ю. Крикунова К. 22.08.2020 10:30 ЦГС АТО Зевакин

Подробнее