Главная > Комітети

Призначення на матчі кубка 1/2 (матчі-відповіді), АТО, Фінал району, турнір

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу  1 01.08 17:00 ЦГС АТО Чернега  М. Щирский А. Ильяшенко Д. 2 01.08 17:00 Зоря АТО Колиснык В. Антонов А. Крикунова К. 3 01.08 11:00 ЦГС Варварівка Первомайськ Мамчур В. Мерцалов А. Полусмяк Н. Винарский П. 4 01.08 09:00-12:00 Зоря Детский турнир Фишман Е. Антонов А. Ильяшенко Д. Щирский А. 5 02.08 18:00 Парк Победы АТО Антонов  А. Щирский А. Манчик Я. 6 02.08 11:00 Ольгопіль — Хлібороб Бойко Ю. Грущенко А. Щербанич А. Петрановский

Подробнее

Призначення на матчі кубка 1/2 (перші матчі) та АТО

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу  1 25.07  17:00 ЦГС АТО Филон А. Антонов А. Ильяшенко Д. 2 25.07 17:00 Нечаяне — Воронівка Чернега М. Крикунова К. Полусмяк Н. Балакин В. 3 26.07 17:00 Заря АТО Колиснык В. Антонов А. Ильяшенко Д. 4 26.07 18:00 Парк Победы АТО Артеменко А. Щирский А. Филон А. 5 26.07 11:00 ЦГС Хлібороб — Ольгопіль Зевакин А. Крикунова К. Антонов А. Комаренко А. 6 26.07 11:00 Первомайськ — Варварівка Избаш Л. Мерцалов А.  Щирский А. Миланич В. 7 26.07 15:00 Братське

Подробнее

Призначення на матчі кубка 1/4 (матчі-відповіді) та АТО

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу  1 16.07  16:45 Зоря АТО Колиснык В. Крикунова К. Ильяшенко Д. 2 18.07 12:00 Зоря АТО Антонов А. Ильяшенко Д. Щирский А. 3 18.07 17:00 ЦГС АТО Ильяшенко Д. Антонов А. Щирский А. 4 18.07 10:00 Семенівка - Варварівка Дегтяренко А. Щербанич А. Чернега М. Зубрицкий Н. 5 19.07 18:00 Парк Победы АТО Зевакин А. Крикунова К.  Щирский А. 6 19.07 11:00 Первомайськ - AgriGrein  Нестеренко А. Кириллов Р.  Мельник В. Бойко Ю. 7 19.07 11:00 Казанка - Хлібороб  Щирский А. Полусмяк Н. Гурский А. Миланич

Подробнее

Призначення на матчі кубка 1/4 (перші матчі) та АТО

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу 1 11.07 10:00 Зоря Варварівка — Семенівка Миланич В. Еремеев А. Мерцалов А. Комаренко А. 2 11.07 17:00 Зорі над Бугом — Нечаяне Нестеренко А. Синельников А. Киррилов Р. Винарский П.  3 11.07 17:00 Прибужжя — Братське Дегтяренко А. Коробань М. Мельник В. Решетченко В. 4 12.07 10:00 цмс.іск AgriGrein — Первомайськ Колиснык В. Щирский А. Мерцалов А. Балакин В. 5 12.07 17:00 Парк победы Хлібороб — Казанка Избаш Л. Копейка Ю. Чернега

Подробнее

Призначення на матчі кубка та АТО (среда)

  1 04.07 17:00 Мостове - Первомайськ Дегтяренко А. Коробань А. Коробань М. Петрановский Н. 2 05.07 17:00 Арбузинка - Нечаяне Нестеренко А. Щербанич А. Киррилов Р. Бойко Ю.  3 04.07 17:00 АТО "Зоря"  Колиснык В. Мерцалов А. Манчик Я.  4 05.07 18:00 АТО "Парк Победы" Копейка Ю. Мерцалов А. Манчик Я.  5 Южноукраинск- Вороновка Колиснык В. Еремеев А. Мерцалов А. Комаренко А. 

Подробнее

Прізначення на матчі 26-27.06 Кубка області (матчі відповідь), АТО

Обов'язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу 1 26.06 11:00 стадион Новопетрівка Хлібороб - Новопетрівка Избаш Л. Чернега М. Ильяшенко Д. Миланич В. 2 27.06 11:00 Прибужжя - Первомайск  Нестеренко А. Щербанич А. Киррилов Р. Бойко Ю.  3 27.06 17:00 Нечаянне - Варварівка Копейка Ю. Крикунова К. Манчик Я. Балакин В. 4 27.06 10:30 цмс штучне Воронівка - AgriGrein  Миланич В. Еремеев А. Мерцалов А. Герасименко Н. 5 27.06 17:00 Сокіл - Зорі над

Подробнее

Призначення на матчі Кубка області та Чемпіонату АТО 20-21.06

Обов'язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу Чемпионат АТО 20.06.2020 10:00 Зоря ФК Виктория - ФК Одесса Копейка Ю.  Антонов А. Филон А. Чемпионат АТО 20.06.2020 15:00 ЦГС ФК Гиацинт - ФК Фрегат (Одесса) Антонов А. Щирский А. Филон А. Кубок 20.06.2020 17:00 Первомайськ - Прибужжя Дегятренко А. Коробань А. Грущенко А. Петрановский Н. Кубок 20.06.2020 10:00 Семенівка - Арбузинка Миланич В. Коробань А. Грущенко А. Петрановский Н. Кубок 20.06.2020 17:00 ЦГС AgriGrein - Воронівка Колиснык

Подробнее

Основні зміни до Правил Гри -Циркуляр № 18 7.04.2020

134-тє Щорічне Загальне Засідання (AGM) (ЩЗЗ) Міжнародної Ради Футбольних Асоціацій (The IFAB) - Рішення. Основні зміни до Правил Гри Під час ЩЗЗ були ухвалені наступні зміни/роз'яснення: Гра рукою: ! Випадкова гра рукою гравця команди, що атакує, карається лише тоді, коли це відбувається безпосередньо призводить до голу або створення очевидної гольової можливості для гравця

Подробнее

Призначення на футзал

14 марта суббота 14.00 Лаборатория-Аякс Луценко Бобров 15.00 Золотая Нива-Аврора Луценко Бобров 16.00 Virok-Васт сервис Луценко Зевакин 17.00 Leeds-Аврора Луценко Зевакин 15 марта воскресенье 15.00 Калиновка-Вымпел Бобров Пашинский (время может быть изменено на 13.30 завтра точно будет ответ) 16.00 Европрофиль-Маккаби Бобров Пашинский 17.00 Спортинг-Минерал Опята Салтаненко 18.00 Фантазия-Пуэрто Опята Салтаненко 19.00 Почта-Нива Опята Салтаненко   Розклад ігор         Чемпіонату  Миколаївської області по футзалу (північ)                                 2019-2020

Подробнее