Главная > Міланич Володимир

Призначення на матчі «Рідне Прибужжя»

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу  1 08.08 15:00 Веселиновский - Братский Петрановский Н. Дегтяренко А. Грущенко А. 2 08.08 15:00 Доманевский - Витовский Бойко Ю. Кирилов Р. Щербанич А. 3 09.08 14:00 Березнеговатский - Еланецкрй Чернега М. Самборский Ю. Нежлукченко Г.

Подробнее

Призначення на матчі кубка 1/2 (матчі-відповіді), АТО, Фінал району, турнір

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу  1 01.08 17:00 ЦГС АТО Чернега  М. Щирский А. Ильяшенко Д. 2 01.08 17:00 Зоря АТО Колиснык В. Антонов А. Крикунова К. 3 01.08 11:00 ЦГС Варварівка Первомайськ Мамчур В. Мерцалов А. Полусмяк Н. Винарский П. 4 01.08 09:00-12:00 Зоря Детский турнир Фишман Е. Антонов А. Ильяшенко Д. Щирский А. 5 02.08 18:00 Парк Победы АТО Антонов  А. Щирский А. Манчик Я. 6 02.08 11:00 Ольгопіль — Хлібороб Бойко Ю. Грущенко А. Щербанич А. Петрановский

Подробнее

Призначення на матчі кубка 1/2 (перші матчі) та АТО

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу  1 25.07  17:00 ЦГС АТО Филон А. Антонов А. Ильяшенко Д. 2 25.07 17:00 Нечаяне — Воронівка Чернега М. Крикунова К. Полусмяк Н. Балакин В. 3 26.07 17:00 Заря АТО Колиснык В. Антонов А. Ильяшенко Д. 4 26.07 18:00 Парк Победы АТО Артеменко А. Щирский А. Филон А. 5 26.07 11:00 ЦГС Хлібороб — Ольгопіль Зевакин А. Крикунова К. Антонов А. Комаренко А. 6 26.07 11:00 Первомайськ — Варварівка Избаш Л. Мерцалов А.  Щирский А. Миланич В. 7 26.07 15:00 Братське

Подробнее

Призначення на матчі кубка 1/4 (матчі-відповіді) та АТО

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу  1 16.07  16:45 Зоря АТО Колиснык В. Крикунова К. Ильяшенко Д. 2 18.07 12:00 Зоря АТО Антонов А. Ильяшенко Д. Щирский А. 3 18.07 17:00 ЦГС АТО Ильяшенко Д. Антонов А. Щирский А. 4 18.07 10:00 Семенівка - Варварівка Дегтяренко А. Щербанич А. Чернега М. Зубрицкий Н. 5 19.07 18:00 Парк Победы АТО Зевакин А. Крикунова К.  Щирский А. 6 19.07 11:00 Первомайськ - AgriGrein  Нестеренко А. Кириллов Р.  Мельник В. Бойко Ю. 7 19.07 11:00 Казанка - Хлібороб  Щирский А. Полусмяк Н. Гурский А. Миланич

Подробнее

Призначення на матчі кубка 1/4 (перші матчі) та АТО

Обов’язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу 1 11.07 10:00 Зоря Варварівка — Семенівка Миланич В. Еремеев А. Мерцалов А. Комаренко А. 2 11.07 17:00 Зорі над Бугом — Нечаяне Нестеренко А. Синельников А. Киррилов Р. Винарский П.  3 11.07 17:00 Прибужжя — Братське Дегтяренко А. Коробань М. Мельник В. Решетченко В. 4 12.07 10:00 цмс.іск AgriGrein — Первомайськ Колиснык В. Щирский А. Мерцалов А. Балакин В. 5 12.07 17:00 Парк победы Хлібороб — Казанка Избаш Л. Копейка Ю. Чернега

Подробнее

Призначення на матчі кубка та АТО (среда)

  1 04.07 17:00 Мостове - Первомайськ Дегтяренко А. Коробань А. Коробань М. Петрановский Н. 2 05.07 17:00 Арбузинка - Нечаяне Нестеренко А. Щербанич А. Киррилов Р. Бойко Ю.  3 04.07 17:00 АТО "Зоря"  Колиснык В. Мерцалов А. Манчик Я.  4 05.07 18:00 АТО "Парк Победы" Копейка Ю. Мерцалов А. Манчик Я.  5 Южноукраинск- Вороновка Колиснык В. Еремеев А. Мерцалов А. Комаренко А. 

Подробнее

Прізначення на матчі 26-27.06 Кубка області (матчі відповідь), АТО

Обов'язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу 1 26.06 11:00 стадион Новопетрівка Хлібороб - Новопетрівка Избаш Л. Чернега М. Ильяшенко Д. Миланич В. 2 27.06 11:00 Прибужжя - Первомайск  Нестеренко А. Щербанич А. Киррилов Р. Бойко Ю.  3 27.06 17:00 Нечаянне - Варварівка Копейка Ю. Крикунова К. Манчик Я. Балакин В. 4 27.06 10:30 цмс штучне Воронівка - AgriGrein  Миланич В. Еремеев А. Мерцалов А. Герасименко Н. 5 27.06 17:00 Сокіл - Зорі над

Подробнее

Призначення на матчі Кубка області та Чемпіонату АТО 20-21.06

Обов'язкове виконання всіх вимог МОЗ України !!! Наявність масок на території стадіону та в суддівському приміщенні Наявність антисептичного засобу Чемпионат АТО 20.06.2020 10:00 Зоря ФК Виктория - ФК Одесса Копейка Ю.  Антонов А. Филон А. Чемпионат АТО 20.06.2020 15:00 ЦГС ФК Гиацинт - ФК Фрегат (Одесса) Антонов А. Щирский А. Филон А. Кубок 20.06.2020 17:00 Первомайськ - Прибужжя Дегятренко А. Коробань А. Грущенко А. Петрановский Н. Кубок 20.06.2020 10:00 Семенівка - Арбузинка Миланич В. Коробань А. Грущенко А. Петрановский Н. Кубок 20.06.2020 17:00 ЦГС AgriGrein - Воронівка Колиснык

Подробнее