Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > В Миколаєві вручили нагороди призерам Вищої ліги у молодшій групі дитячого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу «Ідеальне таксі – 994»

В Миколаєві вручили нагороди призерам Вищої ліги у молодшій групі дитячого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу «Ідеальне таксі – 994»

31 липня на СК «Зоря» пройшло урочисте нагородження переможця та призерів Вищої ліги дитячого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу «Ідеальне таксі – 994» у молодшій групі дітей 2009-2010 рр.н.

Чемпіонат проходив під егідою Асоціації футболу Миколаївської області за спонсорською підтримки «Ідеального таксі – 994».

Технічний директор АФМО та відповідальний за проведення змагань Олександр Бобров привітавши присутніх відмітив:

«Любі друзі, ми нарешті завершили наш Чемпіонат з футзалу і зараз ми можемо вручити заслужені нагороди призерам та переможцям даних змагань, оскільки через вимушений карантин ми перенесли терміни нагородження».

Далі слово взяв головний секретар змагань Микола Некрасов:

«Нарешті нагороди знайшли своїх господарів. Хочу від себе особисто та від Асоціації футболу  Миколаївської області привітати вас з перемогою в Чемпіонаті. Побажати вам успіху в подальшому та подякувати вашим тренерам, батькам та керівникам закладів спортивних шкіл, які вносять чималу лепту в розвиток футболу Миколаївської області».

Надалі слово взяв заступник голови АФМО Олександр Балакін, привітавши юних спортсменів від імені голови АФМО Олександра Пасічного та спонсора Чемпіонату Сергія Проданюка:

«Дорогі наші учасники змагань та їх батьки, від імені нашого голови АФМО Олександра Пасічного та головного спонсора Чемпіонату Сергія Проданюка хочу подякувати вам за участь та досягнуті вами такі високі нагороди. Ви обрали футбол, це вид спорту який протікає у нас з вами по жилах. Також хотів би долучитись до подяки тренерському складу та батьків, адже ви кожного дня в будь-яку погоду приводите дітей на тренування. Хотілось би аби якомога більше футбольних зірок на ниві українського футболу.

Після вітальних слів першими свої нагороди отримали команди:

Третє місце – ФК «Щербачова» 09

Друге мічце – ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-10

Перше місце — ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-09

А далі пам’ятні статуетки вручили кращим гравцям команд:

Кирил Покотіло (ФК «Щербачова» 09)

Дмитро Клигін (ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-10)

Денис Біда (ДЮФШ ФК «Миколаїв-Т»-09).