Гольовою нічиєю закінчилась зустріч між «Гіацинт ВМС» та «Вознесенськ АТО»

25 липня на штучному полі Центрального міського стадіону пройшов матч Кубку героїв АТО у групі «Південь» між командами «Гіацинт ВМС» та «Вознесенськ АТО».

«Гіацинт ВМС» (Миколаїв) – «Вознесенськ АТО» (м. Вознесенськ) 1:1 (1:0)

Стадіон: ЦМС м. Миколаїв.

Арбітри: О. Філон, Д. Ільяшенко, О. Антонов (усі Миколаїв).

Голи: Амілохонов (23) –М. Скиляш (32), Д. Гаслудіян (-54).

Попередження: А. Яценко (57) – Г. Тимразян (52), С. Тяхов (52).

Вилучення: М. Яценко (57) – друга жовта картка, О. Боєв (60) – образа на адресу арбітра.

Перший тайм суперники провели у боротьбі та взаємних намаганнях атакувати ворота один одного. «Вознесенськ» атакував гостріше та більшу половину часу провів на половині поля суперника. Перевага «зелених» на полі тривала, практично, до кінця тайму, поки на 23-й хвилині гравець «Гіацинту» не втік у контратаку та точним ударом не «зняв павутину» з воріт «Вознесенськ АТО».

Після перерви футболісти «Вознесенськ АТО» з усіх сил намагалися нівелювати відставання і у них вийшло позбавити суперника права на перемогу. На 32-й хвилині вознесенці навалом атакували володіння господарів зустрічі та «запихнули» м’яча до сітки воріт. Остаточну «крапку» в зустрічі міг би поставити 11-метровий удар в сторону воріт «Гіацинта», проте реалізувати його вознесенцям не вдалось. Рахунок зустрічі залишився нічийним 1:1.