Главная >  Регіональні федерації > В Арбузинці нагородили переможців Кубку-чемпіонату з міні-футболу ім. Анатолія Макаренка

В Арбузинці нагородили переможців Кубку-чемпіонату з міні-футболу ім. Анатолія Макаренка

У середу, 22 липня, в смт Арбузинка відбувся матч за третє місце та нагородження переможців Кубку-чемпіонату з міні-футболу, присвяченого пам’яті Анатолія Макаренка.

Організаторами турніру виступили Асоціація футболу Арбузинського району під керівництвом Євгенія Травянко спільно з Асоціацією футболу Миколаївської області (голова Олександр Пасічний) та за підтримки Арбузинської селищної ради.

У змаганнях брали участь 9 команд: «Арбузинка», «Благодатне», СК «Олімп Ю-40», «Ветеран» (Арбузинка), «Юніор» (Арбузинка), «Новокрасне», «Воєводське», «Кавуни», «Братське». З однаковою кількістю очок завершили турнір СК «Олімп Ю-40» та «Ветеран» (Арбузинка), саме вони і змагалися за бронзові нагороди. У непростому поєдинку перемогу здобула команда «Ветеран» із рахунком 8:5.

 

Призові місця Кубку-чемпіонату з міні-футболу ім. Анатолія Макаренка розподілились таким чином:

І місце – «Кавуни»;

ІІ місце – «Арбузинка»;

ІІІ місце – «Ветеран» (Арбузинка).

Представники Асоціації футболу Арбузинського району Євгеній Травянко та Петро Пігіда вручили переможцям кубки, медалі та грамоти.