Главная > Змагання > «Вікторія» здобула впевнену перемогу над «Гіацинтом» у матчі «Кубку героїв АТО» сезону 2020

На території України проходить шостий сезон традиційного чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО «Кубок героїв АТО-2020», у якому беруть участь 96 команд зі всієї країни. Кожна команда складається виключно із учасників бойових дій.

Учасники змагань поділені на групи за територіальним принципом. У дивізіон «Південь» входять 10 команд: ФК «Вікторія» НГУ м. Миколаїв, ФК «Миколаїв АТО», ФК «Авіатор» ЗСУ м. Херсон, ФК «Кропивницький АТО», ФК «Херсон АТО», ФК «Південь» ЗСУ м. Одеса, ФК «Гіацинт» ВМС ЗСУ м. Миколаїв, ФК «Вознесенськ АТО», ФК «Фрегат» ВМС ЗСУ м. Одеса, ФК «Одеса АТО». За підсумками групового етапу по чотири кращих команди з кожного з шести дивізіонів вийдуть до фінальної частини турніру. Фінал планується на День захисника України, 14 жовтня.

У понеділок, 29 червня, на стадіоні «Зоря» міста Миколаєва відбувся черговий матч між командами «Гіацинт» та «Вікторія».

Керівництво Ліги героїв АТО домовилось про співпрацю з Українською асоціацією футболу щодо проведення змагань та надання кожній команді-учасниці комплекту м’ячів фірми Joma, що складається з 10 штук. В рамках цієї співпраці регіональною асоціацією футболу до початку гри було передано 80 м’ячів 8 командам області: «Вікторія» НГУ м. Миколаїв, «Миколаїв АТО», «Гіацинт» ВМС ЗСУ м. Миколаїв, «Вознесенськ АТО», «Южноукраїнськ», «Десант», «Агат», «Майський» м. Очаків.

Розпочали гру команди традиційно хвилиною мовчання.

ФК «Вікторія» одразу розпочала гру з активного наступу на ворота суперника і вже на третій хвилині забила перший гол, Євген Стельмах пробив з лінії карного майданчика і м’яч рикошетом від дальньої штанги залетів у ворота. За три хвилини команда подвоїла рахунок: організувавши чергову атаку нападники «червоних» підійшли впритул до воріт, голкіпер «Гіацинту» вийшов на перехоплення, але Дмитро Незнанов був перший на м’ячі та відправив його точно в сітку. На цьому «Вікторія» не зупинялася, команда осіла на половині поля суперника, «Гіацинт» зрідка виходив у контратаки, але безрезультатно. До кінця першої половини гри номінальні гості створили ще кілька загрозливих моментів біля воріт опонента. В одній із них ситуацію врятував голкіпер «Гіацинту», в інших підвела точність виконавців «Вікторії». Був також забитий ще один гол, але з положення поза грою.

Другий тайм суттєво не відрізнявся від попереднього. «Вікторія» володіла ініціативою та частіше перевіряла на міцність захист противника. Команді вдалося забити ще шість м’ячів. Серед яких ще три голи на свій рахунок записав Стельмах, дубль Вадима Барського та один точний удар Євгена Вітенка. «Гіацинт» не припиняв спроб відігратися, ловлячи опонента на контратаках, але «зняти павутиння» з протилежних воріт їм так і не вдалося. «Вікторія» здобула впевнену «суху» перемогу з рахунком 8:0.

ФК «Гіацинт» ВМС ЗСУ (Миколаїв) – ФК «Вікторія» НГУ (Миколаїв) 0:8 (0:2)

Арбітри: В. Колісник, Д. Ільяшенко, Ю. Копійка.

Голи: Стельмах (3, 34, 51, 58), Незнанов (6), Вітенко (39), Барський (42, 53).

Результати попередніх турів «Кубок героїв АТО-2020»