Главная > Змагання > Жіночі > Володимир Єфімако про підсумки відбіркового етапу ЧУ WU-17 та підготовку футболісток в умовах карантину

Володимир Єфімако про підсумки відбіркового етапу ЧУ WU-17 та підготовку футболісток в умовах карантину

З 10 по 12 березня у Миколаєві проходив попередній етап Чемпіонату України серед дівчат до 17 років, де Збірна Миколаївської області, здобувши дві непрості перемоги вийшла з першого місця до наступного етапу. У зв’язку з карантином ще не відомо чи буде перенесена фінальна частина змагань. Тому ми звернулися до головного тренера Збірної Миколаївської області Володимира Єфімаки, щоб підвести підсумки відбіркового етапу та дізнатися, як тренуються дівчата в умовах, що склалися.

«На відбірковому етапі завдання мінімум ми виконали, здобувши дві перемоги і вийшовши до фінальної частини з 8 команд України до 17 років. Обидві гри вийшли не з простих, суперники чинили гідний опір і мали рівні шанси на перемогу. Засмучує, що найближчий територіальний сусід – збірна Одеської області – відмовився від участі, адже ігор у футболісток з однолітками і без того дуже мало.

Над якістю гри потрібно багато працювати, інша справа, що в сьогоднішньому становищі, через ситуацію, що склалася з карантином, це робити неможливо. Спортсменки, роз’їхавшись по домівках, отримали домашні завдання, це хоч якось допоможе підтримувати форму. Ми всі сумуємо за футболом, але розуміємо, що на перший план зараз виходить турбота про здоров’я своє і близьких. Фінальна частина запланована на 6-9 квітня в с. Вістова Івано-франківської області. Будемо сподіватися на краще!».