Главная > Змагання > AgriGrein та «Вікторія» не змогли виявити сильнішого у надемоційному матчі Першої ліги Зимової першості області

У неділю, 8 березня, відбувся центральний матч Першої ліги Зимового чемпіонату області з футболу між командами AgriGrein та «Вікторія».

AgriGrein (Баштанський р-н) – «Вікторія» (Березнегуватська ОТГ) 2:2 (1:2)

ЦМС (штучне поле), 100 глядачів, +16 градусів.

Арбітри: О. Антонов, Є. Фішман, С.Пашинський. Спостерігач арбітражу: О. Команренко (усі – Миколаїв).

Голи: Мєдвєдєв (23), Король (65) – Скрипніченко (6, 18).

Попередження: Чаус (10), Жаботенко (21), Сокур (42), Ковтонюк (44), Мінський (50), Малиновський (58), Мєдвєдєв (59) – Юхимчук (42), Клеветенко (47), Білоконь (50), Борисенко (77).

Видалення: Мінський (50) – Тхорук (58).

Обидві команди мали шанси на перемогу,  у разу якої лідерська позиція переходила до сильнішої. До початку зустрічі AgriGrein лише на одне очко випереджав «Вікторію». Тому не дивно, що команди вийшли на поле налаштовані на серйозну боротьбу, а матч проходив жорстко та на емоціях. І вже на шостій хвилині зустрічі арбітр матчу призначив штрафний удар у бік воріт баштанської команди з дуже небезпечної відстані. Пробивати стандарт взявся Максим Скріпниченко та не підвів свою команду, закрутивши м’яч точно в ціль. AgriGrein відповів контр випадом, але завершальний удар був неточний. Номінальні господарі занервували, почали більше сперечатись та порушувати правила. Це призвело до ще одного штрафного удару у їх бік. Позиція була не така гостра, як попереднього разу, проте Скрипніченко, який знову виконував стандарт, відрізнився майстерністю і цього разу. Другий гол «Вікторія» забила на 18 хвилині. Але на цей м’яч AgriGrein знайшов чим відповісти. За п’ять хвилин команда організувала атаку, замкнути яку вдалося Олександру Мєдвєдєву. На перерву суперники пішли за хиткої переваги «Вікторії» 2:1.

Другий тайм більше запам’ятався неспортивною поведінкою гравців та кількістю карток, які арбітр піднімав гравцям обох команд. Емоції не вщухали. На 50-й хвилині у меншості залишився AgriGrein: за друге попередження червону картку отримав Мінський. Але чисельну перевагу «Вікторія» зберігала недовго. Вже на 58-й хвилині не стримав емоцій Тхорук, за що також був видалений з поля. Зрівнявши сили, AgriGrein вдалось і зрівняти рахунок. На 65-й хвилині вирішальний гол забив В’ячеслав Король, принісши своїй команді одне очко.

За результатами цього матчу AgriGrein залишився на лідерській позиції. Але «Вікторія» ще має гру в запасі за «Ольгополем», яка може внести корективи у турнірну таблицю Першої ліги.