Главная > Змагання > Жіночі > Жіноча Збірна Миколаївської області з футболу отримала нові комплекти футболок від УАФ

Жіноча Збірна Миколаївської області з футболу отримала нові комплекти футболок від УАФ

8 березня перед початком футбольного сезону Чемпіонату України серед жіночих команд та до Міжнародного жіночого Дня заступники голови АФМО привітали жіночу Збірну Миколаївської області, вручивши їм пам’ятні подарунки.

На заході були присутні перший заступник голови АФМО Микола Єрапунов, заступники Олександр Балакін і Олександр Степанов, а також тренер жіночої Збірної Миколаївської області Володимир Єфімако. Почесні гості від імені члена виконкому УАФ, голови АФМО Олександра Пасічного привітали дівчат зі святом, побажали їм здоров’я, наснаги та нових футбольних здобутків.

Після чого Микола Єрапунов, Олександр Балакін та Олександр Степанов спершу подарували квіти тренерам дівчачих команд Олені Клепацькій та Ганні Івановій, а потім вручили дівчатам новенькі футболки від УАФ з написом «Жіночий футбол окриляє».

Варто зазначити, що Збірна Миколаївської області має гарні здобутки на своєму рахунку – в 2019 році наша команда стала чемпіоном Вищої ліги України WU-16, бронзовим призером Вищої ліги ЧУ U-14 та чемпіоном України в Першій лізі U-15. А з 10 по 12 березня в Миколаєві пройде попередній етап Чемпіонату України серед дівочих команд до 17 років. Змагання пройдуть у чотирьох групах, які прийматиме ще Львів та Харків.