Главная > Змагання > Дітячо юнацькі > У Новому Бузі відбувся дитячий турнір з футзалу, присвячений річниці визволення міста від нацистських загарбників

У Новому Бузі відбувся дитячий турнір з футзалу, присвячений річниці визволення міста від нацистських загарбників

У неділю, 1 березня, в спортивному залі Новобузького аграрного коледжу МНАУ відбувся традиційний турнір з футзалу серед юнаків 2009-2010 р.н. з нагоди відзначення річниці визволення міста Новий Буг від нацистських загарбників.

Змагання урочисто відкрили заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, голова Миколаївської обласної асоціації з футзалу Віталій Скарлат та його заступник Сергій Болілий, голова Асоціації футболу Новобузького району Олександр Гурський та директор Новобузької ДЮСШ Людмила Діброва.

Перш за все Олександр Балакін привітав Людмилу Діброву з минулим днем народження та майбутнім святом 8-го березня та звернувся до учасників змагань:

«Хочу привітати усіх присутніх з річницею визволення вашого міста від нацистських загарбників. Радію, що таку дату ви відзначаєте саме святом футболу та виховуєте у дітях повагу до подвигів наших предків. У Новому Бузі завжди був, є і буде футбол. Я особисто знаю багатьох місцевих футболістів, які завжди відрізнялися стійкістю, характером та бажанням до перемоги. А до вас у мене одне прохання: любіть футбол, грайте у нього та ставте собі мету здобути більш високий рівень у цьому виді спорту. Менше травм та більше позитивних моментів вам на цих змаганнях».

Приєднався до вітань Віталій Скарлат, який відмітив велику кількість дівчат на змаганнях:

«Тут зараз присутня велика кількість дівчат. Тому я хочу скористатися можливістю і привітати вас з наступаючим святом Восьмого березня. Футбол вже перестав бути суто чоловічим видом спорту і у нас в країні цьому приділяється велика увага. Тому я дуже радий бачити такий склад команд. Бажаю вам сьогодні отримати задоволення від цих змагань та досвід, який буде корисний у подальшому. Терпіння та наснаги вашим тренерам та батькам, які вас у всьому підтримують».

 

В змаганнях взяли участь п’ять команд: два колективи Новобузької ЗОШ №1, Новобузька ЗОШ №7, Улянівська ЗОШ, Червонобаштанська ЗОШ.

Всі ігри пройшли в дружній атмосфері і були насичені яскравими емоціями дітей, їх батьків та небайдужих вболівальників.

За результатами турніру команди розподілили призові місця наступним чином:

І місце – Червонобаштанська ЗОШ;

ІІ місце – Улянівська ЗОШ;

ІІІ – ЗОШ №7.

Також у змаганнях були визнані кращі гравці у номінаціях:

«Кращий захисник» — Денис Тріско;

«Кращий воротар» — Ілля Солоха;

«Кращий нападник» — Сергій Косянчук;

«Кращий гравець» — Дар’я Суха.

Турнір проходив за підтримки Новобузького міського голови Максима Лагодієнка, голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного, наградну атрибутику надав голова Миколаївської обласної асоціації футзалу Віталій Скарлат. Також організатори висловлюють особливу подяку Чорнію О.В. за надання спортивної зали для проведення змагань.