У першому матчі кваліфікації Євро-2020 молодіжна збірна України U-17 перемогла команду Грузії

Долю поєдинку між юнацькими збірними України та Грузії було вирішено у другій половині гри.

Кваліфікаційний раунд Євро-2020 (U-17) юнацька збірна України відкривала поєдинком проти однолітків із Грузії. І потрібно сказати, що грузинська збірна постала цілком боєздатним колективом. У першому таймі суперник українців створив більше гостроти біля чужих воріт, ніж синьо-жовті. Утім, оборону наша команда тримала якісно, ​​не давши опонентам відкрити рахунок. Часом і підопічні Олександра Петракова непогано атакували, але перший тайм завершився без голів.

Аби підкоригувати дії команди, наставник збірної України в перерві зробив дві заміни. У дебюті другого тайму грузини знову побігли забивати, проте отримали м’яч у свої ворота. На 51-й хвилині Олег Очеретько пробив у каркас воріт, і тут же Назар Волошин вразив ціль. 0:1.

Цей гол деморалізував грузинську збірну, яка прийшла до тями лише хвилині на 75-й, отримавши право на кутовий. Але вже в наступній атаці синьо-жовті подвоїли свою перевагу. І знову комбінацію завершували Волошин з Очеретьком. Перший виступив у ролі асистента, а другий — автора голу. 0:2.

Кваліфікаційний раунд Євро-2020 (U-17). Група 8

13.11.2019

Грузія (U-17) — Україна (U-17) — 0:2 (0:0)

Голи: Волошин (51), Очеретько (76).

Грузія: Асатіані, Зосіашвілі (Січінава, 78), Хвадагіані, Аваліані, Чхетіані, Гагнідзе, О. Мамагеїшвілі, Г. Мамагеїшвілі, Гвішіані, Туташвілі (Туразашвілі, 67), Абуашвілі.

Україна: Ісенко, Козик, Мампассі, Роман, Очеретько, Шубін (Яцик, 62), Кононов (Дячук, 90+1), Булеза, Микитишин (Хлань, 46), Волошин (Ден. Шостак, 77), Попов (Дм. Шостак, 46).

Україна — Португалія — 17.00

Нагадаємо, що до елітного раунду вийдуть дві найсильніші команди кожної з 13-ти груп і чотири кращі збірні, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться в березні 2020 року.

В елітному раунді всі учасники будуть розподілені на вісім груп. Переможці груп і сім кращих других команд (за результатами матчів із першою та третьою збірними своєї групи) вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро — Естонії. Фінальний турнір відбудеться в травні 2020 року.