Главная > Про ФФМО > Комітети

Комітети

Контрольно-дисциплінарний комітет
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Данчук Василь Михайлович   19.01.1952
Член комітету Колісник Віктор Миколайович  
Член комітету Герасименко Микола Михайлович   10.09.1946
       
 
Апеляційний комітет
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова      
Член комітету      
Член комітету      
Член комітету      
       
 
Ревізійна комісія
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова      
Заступник      
Член комітету      
 
Комітет арбітрів
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Міланич Володимир Олександрович 067-5141816 22.05.1987
Член комітету Возняк Сергій Іванович    
Член комітету Мамчур Віктор Вікторович 10.07.1987
Член комітету Єрємєєв Андрій Анатолійович    
 
Комітет дитячо-юнацького футболу
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Кулішов Олександр Юрійович 067-2737525 24.05.1949
Член комітету Некрасов Микола Вальтерович 096-2934446 13.10.1951
Член комітету Бойко Юрій Леонідович 067-9301865 ffyu74@ukr.net 19.11.1972
       
 
Комітет спортивних споруд та безпеки їх використання
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Пихтін Микола Порфирович 050-3602538 16.12.1958
Член комітету Каліта Михайло Григорович   27.09.1961
       
 
Комітет жіночого футболу
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Єфімако Володимир Олександрович   28.05.1985
Член комітету Стекольщікова Ганна    
Член комітету Некрасов Микола Вальтерович    
       
 
Комітет ветеранського футболу
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Жайворонок Сергій Іванович    
Член комітету Малий Леонід Вікторович    
Член комітету Балакін Олександр Валерійович    
Член комітету Флакей Микола    
       
 
Комітет професійного футболу
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Кантор Сергій Анатолійович 050-3182280 s_kantor@mail.ru 04.04.1952
       
 
Комітет вуличного та пляжного футболу
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Фішман Евген Дмитрович   24.02.1993
       
 
Комітет студентського футболу
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Ізбаш Леонід Михайлович 097-1104070 15.08.1985
       
 
Комітет взаїмодії та проведення змагань учасників АТО
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Рудинський Віталій Вікторович    
Заступник Малий Леонід Вікторович    
Член комітету Ливар Валерій Михайлович 093-5132104 13.06.1977
Член комітету Боровський Дмитро    
       
 
Комітет футзалу
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Болілий Сергій    
Член комітету Бобров Олександр Юрійович    
Член комітету Ключник Станіслав    
       
 
Комітет підготовки тренерів диплому «С» та «В»
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Калита Михайло Григорович   27.09.1961
  Некрасов Микола Вальтерович 096-2934446 13.10.1951
  Єфімако Володимир Олександрович 093-1831874 28.05.1985
Комітет з розвитку футболу в регіонах 
Посада Прізвище ім’я та по батькові Телефон / e-mail Дата народження
Голова Скріпниченко Михайло Сергійович (райони – Кривоозерський, Врадіївський, Доманівський) 067-2189111 skripamc@mail.ru  18.11.1965
Член комітету Кухаренко Всеволод Віталійович (райони – м.Первомайськ, Первомайський, Братський, Арбузинський) 050-3181199 kukharenko.vsevolod@gmail.com 05.04.1966
Член комітету Ярошинський Микола Миколайович (райони – Новоодеський, м.Вознесенськ, Вознесенський, Веселинівський, Єланецький) 067-5187228 sukhyiyelanets1@gmail.com 08.07.1964
Член комітету Римчук Валерій Миколайович ( райони – Новобузький, Казанківський, Баштанський) 067-5140626, 066-5596626 dyma102015@gmail.com 06.08.1977
Член комітету Бойченко Сергій Миколайович (райони – Березанський, м.Очаків, Очаківський, Миколаївський, Вітовський) 050-6925544 fst_nikolaev@mail.ru 10.10.1976
Член комітету Бойко Юрій Леонідович (м.Южноукраїнськ) 067-9301865 ffyu74@ukr.net 19.11.1972
Член комітету Косей Володимир Олександрович (райони — Снігурівський, Березнегуватський) 067-7963171, 050-5311680 24.08.1957
Член комітету
Прес-аташе
Технічний директор Бобров Олександр Юрійович